Naujienos

Didžiausia Rusijos statybų ir interjero paroda WorldBuild Moscow/MosBuild

DELTA LOGISTICS GROUP specialistai nuolatos plečia kontaktų ratą, domisi įvairių rinkų specifika bei naujienomis. Apsilankymas didžiausioje Rusijos statybų ir interjero parodoje WorldBuild Moscow/MosBuild suteikė naujų žinių apie šios rinkos poreikius ir ateities perspektyvas.
Kiekvienais metais šioje parodoje savo prekes ir paslaugas pristato daugiau nei 1200 dalyvių iš Rusijos ir užsienio šalių. Organizatoriai skaičiuoja, kad vien 2017 metais parodoje apsilankė 64490 lankytojų, [...]

DLG lankosi pasaulinio lygio parodose

Kiekvienų metų pavasarį Lenkijoje vyksta trys svarbiausios savo sektoriaus parodos – EuroGastro ir WorldHotel bei Automaticon.
22-oji tarptautinė maisto paslaugų paroda EuroGastro ir  11-oji viešbučių įrengimų  mugė WorldHotel –  svarbiausi Lenkijos viešbučių, restoranų ir maitinimo sektoriaus įvykiai. Dalyviai iš viso pasaulio pristato aukščiausios kokybės maitinimo ir apgyvendinimo įrangą, platų asortimentą maisto produktų ir gėrimų.
Automaticon – svarbiausia ir didžiausia automatikos, valdymo, matavimo  ir [...]

DLG remia socialinius projektus

Kurdami įmonių grupės “DELTA LOGISTICS GROUP” veiklos įgyvendinimo koncepciją savanoriškai įtraukiame socialinius principus į savo vidaus procesus ir įmonės santykius su suinteresuotomis šalimis. Savo veikloje stengiamės veikti socialiai atsakingai ir paremti projektus, kurie mūsų nuomone, yra svarbūs kuriant darnią visuomenę. “Turime aiškius principus ir savo veikloje nuo pat įmonės įkūrimo pradžios tvirtai nusprendėme, kad prisidėsime prie įvairių socialinių veiklų, kurioms mūsų [...]