Apie mus

Vertybės

Komandinis darbas

Versle kaip ir sporte, komandinis darbas – raktas į pergalę. Mūsų įmonės logistikos specialistai – tai darni, nuolat tobulėjanti komanda, kelianti sau aukščiausius tikslus ir reikalavimus. Esame pasiruošę įgyvendinti sudėtingiausias užduotis, nes esame tvirta KOMANDA.

Atsakingi ir atsidavę darbuotojai

Ne vilkikai, ne sandėliai, o įmonės darbuotojai – DIDŽIAUSIAS mūsų įmonės turtas. Mūsų darbuotojai kuria įmonės teikiamą naudą bei pridėtinę paslaugų vertę Klientams. Tik atsakingi, iniciatyvūs, savo darbui atsidavę ir motyvuoti darbuotojai gali klientui iškilusią problemą paversti savalaikiu, efektyviu ir kokybišku sprendimu.

Saugios ir sveikos darbo sąlygos darbuotojams

Tikėdamiesi rezultatų iš savo darbuotojų, pirmiausia turime suteikti visas priemones ir galimybes jų saviraiškai bei idėjų įgyvendinimui. Mums svarbu, kokiomis sąlygomis dirba mūsų darbuotojai. Saugi ir sveika aplinka – vienas mūsų pažadų darbuotojams ir mes jo laikomės.

Atvirumas pokyčiams

Esame įsitikinę, jog pokyčiai yra pagrindas nuolatiniam įmonės vystymuisi. Nuolat investuojame į įmonės darbuotojų įgūdžių, žinių atnaujinimą, darbo sąlygų gerinimą bei infrastruktūros ir veiklos plėtrą. Mes atviri pokyčiams, nes tik taip įmanoma siekti naujų galimybių.

Verslo principai

Mūsų įmonės sėkmės formulė – siekis suprasti, įsigilinti į mūsų klientų verslą, poreikius. Tik suprasdami klientų verslo specifiką, galime pasiūlyti pačius naudingiausius ir optimaliausius sprendimus. Kad ir ką bedarytume – patenkintas ir lojalus KLIENTAS – mūsų įmonės veiklos tikslas Nr. 1.

Logistikos verslo specifika sąlygoja, kad patikimų ir ilgamečių partnerių dėka, klientams galime pasiūlyti pilną logistikos paslaugų kompleksą. Įgyvendindami mūsų klientų užsakymus esame 100 proc. tikri, kad visos mūsų partnerių paslaugos bus atliktos aukščiausiame lygyje. Mes pasitikime savo partneriais, nes žiūrime viena kryptimi.

Kiekvienose derybose dėl bendradarbiavimo sąlygų susiduria dviejų šalių interesai. Mes esame atviri Jūsų poreikiams ir pasiūlymams, nes visada siekiame abiems pusėms naudingo rezultato.

Kiekvienas kliento užsakymas – tai visada skirtingų poreikių, lūkesčių ir galimybių istorija. Kiekviena užklausos detalė yra kruopščiai išanalizuojama ir pateikiamas labiausiai kliento poreikius atitinkantis pasiūlymas. Dėka mūsų ilgametės patirties, efektyvūs logistikos sprendimai – vienas iš svarbiausių mūsų įmonės išskirtinumų.

„Garbingo žaidimo“ taisyklių laikymasis – viena iš prioritetinių įmonės vertybių. Esame įsitikinę, jog tik garbingai konkuruodami šių dienų tarptautiniame logistikos versle galime sėkmingai plėsti savo veiklos apimtis, didinti partnerių ir klientų pasitikėjimą bei siekti aukščiausio lygio vadybos sprendimų.

Pažadėti ir savo žodžio neištesėti – tai ne mūsų įmonės darbo stilius. Mes laikomės savo pažadų ir to neatstos JOKIOS sutartys.

Istorija

Logistikos įmonių grupė “DLG LOGISTICS GROUP” komercinę veiklą pradėjo nuo krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais 1993 metais. Nuo to laiko ženkliai išplėtėme teikiamų paslaugų spektrą bei sustiprinome pozicijas logistikos rinkoje. 2013 m. UAB “DLG” tapo Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos “LINEKA” nare.

Šiandien mes – stabiliai dirbantys ir dinamiškai augantys tarptautinio logistikos verslo dalyviai, pelnę nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą. Apie 70 % mūsų įmonės klientų – stambios užsienio kompanijos, užtikrinančios nuolatinį darbų apkrovimą ir augančias pajamas.

Mūsų stipriosios pusės – nuosavas automobilių parkas, sandėliai, patikimi partneriai, muitinės tarpininkų komanda bei profesionalūs ir patyrę logistikos specialistai. Klientams siūlome individualius paslaugų įgyvendinimo sprendimus tam, kad rastume optimaliausią variantą.

rekzivitai
Untitled-design-5
LogoBlueRGBJPEG-01
130-ant-130
Untitled-design
Untitled-design-2
stipriausi-lt
lt
en
ru
su-logo
Untitled-design-3
Gazele-laureatas
download