Aplankykite DLG stendą parodoje “WorldFood” Maskvoje

„WorldFood“ tai didžiausia paroda skirta maisto ir gėrimų pramonei, kuri vyksta Maskvoje nuo 1991-ųjų metų. Kasmet šis renginys auga, plečiasi ir sulaukia vis daugiau dalyvių bei svečių iš viso pasaulio. 2018 metų statistika iš ties įspūdinga:

1,560 – parodos dalyvių;

30,710 – parodos lankytojų;

25 – specializuotų parodos renginių;

180 – pranešėjų;

2,243 – delegatų.

Kaip ir kiekvienais metais, šis renginys sujungia tūkstančius įmonių iš viso pasaulio su svarbiausiais Rusijos maisto ir gėrimų rinkos pirkėjais, įskaitant mažmeninės prekybos atstovus iš pagrindinių Rusijos prekybos centrų tinklų, didmenininkus, HoReCa (Hotel/Restaurant/Café) sektoriaus narius ir maisto gamintojus. Parodos dalyviai yra suskirstyti į 12 pagrindinių sektorių, tai leidžia parodos lankytojams lengvai rasti dominančius produktus, jų gamintojus ir paslaugas bei jų tiekėjus.

dlg paroda

„Crocus Expo“ – didžiausiame Rytų Europos parodų centre sutiksite daugybę potencialių partnerių iš daugiau nei 1 500 pirmaujančių kompanijų iš 65 šalių, taip pat tai puiki proga susitikti su esamais klientais. Aktuali parodos programa neleis atsilikti nuo rinkos naujovių bei pokyčių, o daugybė savo srities profesionalų pranešėjų įkvėps naujiems darbams ir projektams!

Tad susitinkame prie DLG stendo parodoje “WorldFood”2019, rugsėjo 24-27 dienomis!

Susisiekite su mumis ir gaukite pakvietimą į renginį:

info@dlg.lt

dlg paroda

Monika