Didžiausia Rusijos statybų ir interjero paroda WorldBuild Moscow/MosBuild

DELTA LOGISTICS GROUP specialistai nuolatos plečia kontaktų ratą, domisi įvairių rinkų specifika bei naujienomis. Apsilankymas didžiausioje Rusijos statybų ir interjero parodoje WorldBuild Moscow/MosBuild suteikė naujų žinių apie šios rinkos poreikius ir ateities perspektyvas.

Kiekvienais metais šioje parodoje savo prekes ir paslaugas pristato daugiau nei 1200 dalyvių iš Rusijos ir užsienio šalių. Organizatoriai skaičiuoja, kad vien 2017 metais parodoje apsilankė 64490 lankytojų, ieškančių naujų produktų ir galimybių sukurti naujus verslo santykius su gamintojais bei tiekėjais. Prognozuojama, kad šių metų lankytojų skaičius buvo dar didesnis.

Parodoje buvo galima susipažinti ne tik su didmeninės ir mažmeninės prekybos specialistais, statybininkais, architektais, žinomais dizaineriais, bet ir prekių ženklų atstovai, kurie gerai atpažįstami visame pasaulyje.

Džiaugiamės, kad teikdami savo paslaugas galime įgyvendinti ir pačius sudėtingiausius klientų poreikius gabenant visas reikalingas medžiagas, susijusias su statybos industrija.

Kviečiame pasižvalgyti po parodą kartu su mūsų atstovais:

 paroda

IMG-1411

IMG-1437

IMG-1427

Monika