DLG atstovai lankosi Tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje – “TransLogistica Poland”

Tarptautinė transporto ir logistikos paroda Varšuvoje – “TransLogistica Poland” yra didžiausia Vidurio ir Rytų Europos verslo renginys, skirtas visiems profesionaliai susijusiems su transportu, krovinių ekspedijavimu ir logistika, taip pat gamintojams ir platintojams, kuriems reikalingos transporto ir logistikos paslaugos.

Kiekvienais metais parodos dalyvių ir lankytojų skaičiaus auga daugiau nei trisdešimt procentų. 2017 metais parodoje savo paslaugas ir produktus pristatė 190 dalyvių iš 23 šalių, o joje apsilankė daugiau nei 6000 svečių net iš 34 šalių. Šiais metais tikimasi sulaukti 230 dalyvių ir daugiau nei 7500 lankytojų.

dlg logistika

“TransLogistica Poland” paroda- ne tik dalyvių pasiūlymų apžvalga. Lankytojai taip pat turi daug  galimybių pasinaudoti pramonės specialistų žiniomis. Čia vyksta debatai, diskutuojama aktualiomis temomis, dalinamasi patirtimi, pranešėjai skaito paskaitas, vyksta specialūs renginiai ir susitikimai skirti naujoms pažintims užmegzti.

Dalyvių profilis parodoje nuo integruotų logistikos paslaugų 3PL, kelių, geležinkelių, jūrų ir oro transporto, multimodalinio transporto iki IT sistemų, transporto valdymo, muitinės mokesčių ir sandėliavimo.

DLG atstovai šioje parodoje pristato mūsų paslaugas, lanko ilgalaikius partnerius ir klientus, domisi rinkos naujienomis bei semiasi žinių, kurios pravers ateityje siekiant užtikrinti darbų kokybę ir klientams suteikti visas norimas paslaugas.

Monika