DLG atšventė 19 gimtadienį!

Rugsėjo 12 dieną DLG atšventė savo 19-ąjį gimtadienį. Gimtadienio tikslas – ne tik paminėti sukaktį, bet ir pasveikinti kolegas, padėkoti už jų nuoširdų darbą ir sustiprinti komandą. Tai puiki proga visiems susitikti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis, aptarti įmonėje vykstančias naujoves, kurių šiais metais tikrai netrūko.

Pernai, DLG vadovas sveikino darbuotojus sulaukus pilnametystės, šiais metais džiaugėsi augimu ir likusiais vos vieneriais metais iki gražaus dvidešimto jubiliejaus. Tardamas padėkos žodį vadovas pabrėžė, kad visi nuopelnai ir ilgi gyvavimo metai – tai komandinio darbo, kiekvieno asmeninio indėlio bei atsidavimo darbui rezultatas. 

Gimtadienio šventė tradiciškai prasidėjo nuo apdovanojimų ceremonijos. Buvo įvertinti geriausi vadovai, vadybininkai, pardavėjai, muitinės tarpininkai, DLG Logistikos centro darbuotojai, labiausiai patobulėję ir ištikimiausi darbuotojai. Apdovanojimus užbaigė linksmoji “Metų draugystės” nominacija. 

Po apdovanojimų visi surėmė savo protus ir dalyvavo intelektualiame žaidime. Vos pasibaigus žaidimui ir apdovanojus nugalėtojus į sceną žengė merginų grupė, po kurios tęsėsi šokiai ir neoficiali programa. 

Monika