DLG dalyvauja projekte – „Vilties paštas”

DLG dalyvauja projekte – „Vilties paštas”

Vilties paštas” – tai Raudonojo Kryžiaus projektas, skirtas padovanoti orios senatvės Viltį vienišiems ir ligotiems seneliams. Vienatvė ir socialinė atskirtis – vieni sudėtingiausių socialinių iššūkių, su kuriais susiduria Lietuva. 80-mečiai ir vyresni seneliai mūsų šalyje sudaro apie 5 proc. arba 143 tūkstančius gyventojų. Šiuo metu 20 Lietuvos Raudonojo Kryžiaus slaugytojų gali padėti 641 vienišam ir ligotam seneliui 17-oje Lietuvos miestų. Skaičiuojama, kad šiais metais senoliai bus aplankyti apie 21 000 kartų.

Vilties pašto” projektas įgyvendinamas jau trečius metus iš eilės. Įmonės gauna Vilties pašto laišką į kurį atsakiusios pasirenka tapti šio projekto dalimi ir prisidėti prie senolių gerbūvio kūrimo.

Už paaukotas įmonių sumas Raudonasis Kryžius gali suteikti seneliams higienos priemonių, savanorių apsilankymų namuose ir/arba profesionalių slaugytojų apsilankymų namuose. Vilties pašto kampanijos vykusios 2017 gruodžio – 2018 kovo metu buvo surinkta 30 140  eurų iš 80 įmonių. Šiais metais planuojami dar geresni rezultatai. Įmonių grupė DLG taip pat nusprendė paremti šį projektą. Suprasdami, kad senatvės neišvengsime nei vienas, norime, jog dabartiniams senjorams šis gyvenimo tarpsnis būtų kuo oresnis ir kokybiškesnis. Gera, kai galime dalintis ir kurti visuomenę, kurioje visoms socialinėms grupėms suteikiama visa reikiama pagalba.

 

dlg parama