DLG darbuotojai pildo vaikų svajones!

DLG darbuotojai pildo vaikų svajones!

DLG darbuotojai šiais metais kaip niekad intensyviai imasi gerų darbų darymo. Visai neseniai neatlygintinai tapo kraujo donorais, Pyragų dieną rinko lėšas ir pirko maistą beglobiams gyvūnams, o artėjant gražiausioms metų šventėms nutarė, kad kiekvienas skyrius galėtų prisijungti prie iniciatyvos vaikusvajones.lt ir vaikams sukurti gražias šventes.

dlg vaikusvajones.lt

Projektas pradėtas vykdyti 2010 metais. Jis apjungia savivaldybių socialinius centrus ir geros valios žmones. Internetiniame puslapyje yra skelbiamos vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis ar iš socialinės rizikos šeimų, svajonės. Kiekvienas gali išsirinkti vaiko svajonę ir ją išpildyti. Dažniausiai vaikai prašo tokių dalykų, kurių negali gauti savo šeimose: nuo sportinių aprangų, žieminių batų, striukių, kombinezonų iki žaislų: konstruktorių, pulteliais valdomų mašinėlių ar lėlių. Nupirktas vaiko išvajotas daiktas yra perduodamas socialiniam darbuotojui, kuris prieš Kalėdas kaip dovaną perduoda vaikui. Taip pat projekte yra numatyta galimybė dovanas įteikti asmeniškai.

dlg vaikusvajones.lt

Dar neįsibėgėjus Kalėdų karštinei yra skelbiama, kad šiais metais jau išpildyta daugiau nei 95 proc. vaikų svajonių, o tai reiškia, kad daugiau nei 12 tūkst. vaikų per šias Kalėdas sulauks dovanų!

Galime tik pasidžiaugti, kad tapome šios džiuginančios statistikos dalimi! Kviečiame visus prisidėti ir išpildyti likusius penkis procentus svajonių puslapyje  - vaikusvajones.lt

 dlg vaikusvajones.lt