DLG dovanoja šypsenas

Siekiant verslą vystyti atsakingai DLG nuolatos remia įvairius socialinius projektus, bendradarbiauja su paramos ir labdaros organizacijomis. Neliekame abejingi ir reaguojame į pagalbos prašymus. Puikiai suprantame, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu daugeliui pažeidžiamų visuomenės grupių buvo ypatingai sunku. Vienos tokių – vaikai ligoninėse, specialiose mokyklose, reabilitacijos centruose ar senjorai socialinės globos namuose. Griežtai apribojus lankymą šiose įstaigose, socialinė izoliacija ir vienišumo jausmas tapo kritišku, todėl įvertinę, kokią emocinę naudą turi gyvi susitikimai ir bendravimas, nusprendėme savo paramą skirti “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” organizacijai. 

Beveik metus virtualia ,,Klounų Linija” bendravę gydytojai-klounai sugrįžta gyviems vizitams. Kiekvienos įmonės parama leidžia gydytojams-klounams aplankyti kuo daugiau vaikų ir senjorų, padovanoti jiems šypsenas ir surengti kūrybines dirbtuves. Šiuo metu klounai lankosi Santariškių, Klaipėdos bei Kauno vaikų ligoninių palatose. Gyvais susitikimais su klounais džiaugiasi ir Gėlos bei Valakampių socialinių globos namų senjorai. Kitos programos, skirtos vaikams patiriantiems ilgalaikį gydymą sanatorijose ar turintiems spec. poreikių, taip pat jau rengiamos gyvai.

Lankydami vaikus ligoninėse, specialiosiose mokyklose, senjorus socialinės globos namuose gydytojai-klounai bent trumpam nukreipia dėmesį nuo ligos, skausmo, susitikimai mažina stresą ir per juoką padeda keisti kasdienybę į pozityvesnę. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie gražios ir prasmingos iniciatyvos ir padovanoti šypsenų tiems, kad dabar labiausiai jų reikia. 

Kviečiame visus nelikti abejingais ir dalintis gerumu! 

www.raudonosnosys.lt

Monika