DLG dovanoja vaikams šypsenas!

DLG dovanoja vaikams šypsenas!

Įmonių grupė DLG šiais metais atsiliepė į daugybę pagalbos ir bendradarbiavimo prašymų. Visada smagu dalintis, kai tam turime galimybių. Dar vienas projektas patraukęs mūsų dėmesį – Raudonos nosys Gydytojai klounai. 

csm_Fotografas_Benas_Navanglauskas__ca43853a73

Nuotrauka: Benas Navanglauskas

Raudonos nosys gydytojai klounai – tai ne pelno siekianti organizacija, nuo 2010 metų vienijanti profesionalius aktorius – klounus. Humoro pagalba teikianti emocinę bei psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms. Gydytojai klounai reguliariai lanko sergančius vaikus Lietuvos ligoninėse teikdami emocinę paramą vaikams ir juos slaugantiems artimiesiems. Profesionalūs aktoriai klounai dirba poroje po du, užsukdami į palatas ir individualiai bendraudami su vaikas per jų fantaziją ir vaizduotę. Tokiu būdu mažiesiems pacientams ir juos slaugantiems artimiesiems gydytojai klounai padovanoja džiugių akimirkų, kurių ligoninėse tikrai trūksta. Klounų apsilankymai praskaidrina ligoninės kasdienybę, mažina stresą ir baimę, padeda atsipalaiduoti, lavina vaizduotę. Stengiamasi su kiekvienu vaiku pabendrauti individualiai.

csm_Keliauajntis_klounu_orkestras_min_334dc96c52

Nuotrauka: Benas Navanglauskas

Gydytojai klounai vaikų ligoninėse lankosi ištisus metus. Per mėnesį aplankoma daugiau nei 1000 vaikų. Įmonės prisidedančios prie šio projekto suteikia galimybę aplankyti dar daugiau vaikų, o vaikų grupėms turinčioms proto ar kompleksinių negalių parodyti spektaklį “Keliaujantis klounų orkestras”. Tokia veikla vaikams padeda atsipalaiduoti, lavinti jų vaizduotę bei išreikšti emocijas per garsus, lytėjimą ir judesį.

Raudonos nosys Gydytojai klounai tiki, kad kartu galime sukurti didelius stebuklus! O juk didžiausia dovana tai – vaiko šypsena. Mes pritariame ir džiaugiamės galėdami būti šio unikalaus projekto dalimi ir padidinti vaikų šypsenų skaičių! 

csm_cirkas_1_1a20de0dbe

Nuotrauka: Benas Navanglauskas