DLG Kalėdų šventė – padėka visiems darbuotojams

Kiekvienais metais DLG įmonė dovanoja savo kolektyvui kelias ypatingas šventes. Viena tokių progų susirinkti visiems kartu ir apžvelgti praėjusius metus – Kalėdos bei Naujieji metai. Aprimus didžiausiai darbų karštinei ir artėjant 2020 metams, visi rinkosi į jau antrus metus iš eilės pasirinktą gyvos muzikos klubą “Tamsta”. Šių metų temą padiktavo noras įvertinti labiausiai nusipelniusius, nuoširdžiausiai dirbusius ir pasiekusius geriausių rezultatų darbuotojus. Raudonu kilimu į DLG GALA KALĖDŲ vakarėlį žengė pakiliai nusiteikę svečiai: damos puošėsi  ištaigingomis ilgomis suknelėmis, o pasitempę džentelmenai ryšėjo kaklaraiščius.

DLG logistika

Vakarą pradėjo direktorius Žydrūnas Pocius dėkodamas darbuotojams už lojalumą ir visų metų efektyvų komandinį darbą bei apžvelgė sėkmingus rezultatus: “Kaip visada, plojate sau, nes be jūsų – nieko nebūtų. Kiekvieno indėlis įmonei yra svarbi detalė, o visi kartu sukame jos variklį ir judame pirmyn. Metai buvo nuostabūs – įvykdėme planus, pradėjome kelis naujus projektus, darniai įveikėme visus kilusius sunkumus, o šiandien galime atsipalaiduoti ir pasidžiaugti rezultatais. Kaip Jungtinėse Amerikos Valstijose švenčiama padėkos diena,  tokia diena šiandien ir pas mus – padėkos! Noriu visiems padėkoti už įdėtas pastangas, darnų darbą ir pasiekimus.  Ir  apdovanojimus norėtųsi įteikti visiems, tačiau yra keletas žmonių, kurie ne tik per šiuos, bet ir per visus įmonės gyvavimo metus įdėjo daugiausiai širdies, atsidavimo bei energijos, siekiant aukščiausių rezultatų, todėl pradėkime apdovanojimų ceremoniją!”

Vakaro metu buvo išdalinta penkiolika specialių DLG statulėlių: efektyviausiems vadovams, geriausiems pardavėjams, muitinės tarpininkams, pažangiausiems, labiausiai per metus patobulėjusiems, lojaliausiems, labiausiai visiems padedantiems, sugrįžusiems, įdėjusiems daugiausiai pastangų, dirbantiems kartais nematomą darbą, įgyvendinusiems naujus projektus, pasiūliusiems ir pritaikiusiems naujas idėjas bei už atsidavimą įmonei nuo pat jos įkūrimo.

DLG logistika

Po iškilmingos apdovanojimų ceremonijos prasidėjo šmaikšti protų kova, kurioje komandos bandė teisingai atsakyti į klausimus, susijusius su įmonės istorija, aktualijomis ir pasiekimais. Laimėtojai apdovanoti prizais, kurie po renginio padės pratęsti komandinę draugystę.

DLG logistika

Oficiali renginio dalis baigėsi gausiomis ovacijomis skirtomis vakaro muzikinę dalį pradėjusiems “Radistams”. Po kelių valandų griausmingo pasirodymo visų susirinkusiųjų laukė dar kelios staigmenos: įneštas šventinis tortas, o ant scenos žengė nuostabių merginų pop grupė “Kristal”.

Dėkojame visiems, esantiems DLG dalimi ir prisidėjusiems prie puikios šventės įgyvendinimo.

Metai buvo geri, kiti bus dar geresni!

DLG logistika

DLG logistika

Monika