DLG kolektyvas ir vėl tapo neatlygintinais kraujo donorais

Kaip ir kiekvienų metų rudenį UAB “DLG” surengia popietę, kurios metus visi norintys ir galintys neatlygintinai duoda kraujo. Didžiulis pasitarimų kambarys kelioms valandoms tampa ligoninės palatą primenančiu kabinetu į kurį savo eilės laukia visą krūva darbuotojų. Nacionalinio kraujo centro darbuotojai paruošia dvi kėdes, išsidėlioja reikiamą įrangą ir pradeda darbą. Iš pradžių visi būsimi donorai užpildo anketas, tada patikrinamas jų kraujas, bendra sveikatos būklė ir, jei viskas gerai, žmogui pradedama procedūra.

Kraujo davimas DLG

Labai norime padėkoti Nacionalinio kraujo centro darbuotojams, kurie atvyksta pas mus su pačia geriausia nuotaika bei itin maloniu bendravimu padeda išsklaidyti baimes ir rūpestingai atlieka savo darbą.

Kraujo davimas DLG

Nerašyta taisyklė, bet kraujo duoda daug daugiau darbuotojų nei būna užsiregistravę iš anksto. Pamatę kaip tai nebaisu bei padrąsinti jau neatlygintinais kraujo donorais tapusių kolegų, tam ryžtasi vis daugiau žmonių. Šį kartą po procedūros visi valgė tortą, kuris priminė, koks svarbus gali būti kraujo davimas –  tai išgelbėta gyvybė. Įdomu, jog vienam recipientui paprastai reikia maždaug trijų donorų kraujo, o statistiškai kas trečiam pasaulio gyventojui bent kartą gyvenime tenka atlikti kraujo perpylimą.

Kraujo davimas DLG
Tapti donorais gali 10–15 % visų žmonių, tačiau tų, kurie dovanoja savo kraują, yra dešimt kartų mažiau, todėl dėkojame savo kolektyvui, kuris kiekvienais metais prisideda ir didina gerų darbų sąrašą!

Monika