DLG kviečia susitikti didžiausioje transporto ir logistikos parodoje – “TransLogistica Kazakhstan”

Kaip ir kiekvienais metais DLG atstovai vyksta į tarptautines parodas.  “TransLogistica Kazakhstan” – tai didžiausia transporto, logistikos paslaugų ir technologijų paroda Vidurinėje Azijoje, kuri apima visą pramonės sprendimų spektrą: nuo krovinių ekspedijavimo, programinės įrangos ir įrangos prekių saugojimui bei tvarkymui. Šiais metais paroda prasideda rugsėjo 18 dieną ir truks tris dienas iki rugsėjo 19.

Nuo atidarymo 1996 m. kasmetinė paroda tapo svarbiu Vidurinės Azijos įvykiu transporto, logistikos, inžinerijos ir susijusių pramonių srityse dirbantiems profesionalams. 2018 m. “TransLogistica Kazakhstan” vykusiame renginyje daugiau nei 80 tarptautinių kompanijų iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Rusijos, Ukrainos, Suomijos, Estijos, Pietų Korėjos ir Turkijos pristatė savo veiklą ir galimybes. Šiais metais planuojamas dar didesnis dalyvių bei lankytojų skaičius.

paroda DLG

Ši paroda – puiki galimybė susitikti su logistikos sektoriaus atstovais, aptarti partnerystės galimybes bei praplėsti ekspeditorių agentų tinklą ir užmegzti ilgalaikius verslo santykius. Parodos metu DLG atstovai planuoja susitikimus su ilgamečiais partneriais bei potencialiais klientais.

Jeigu norite apsilankyti šioje parodoje – susisiekite su mumis ir gaukite promo kodą:

info@dlg.lt

 

 

Monika