DLG Logistikos centras tapo įgaliotu LINAVOS muitinės tarpininko atstovu

DLG Logistikos centras pastaraisiais metais skina vis didesnes pergales. Pelnytai įvertinti TOP bei stipriausios įmonės apdovanojimais ir toliau sėkmingai dirba siekdami geriausių rezultatų, kurie klientams suteikia papildomų verčių ir supaprastina logistikos sprendimus. Pirmasis svarbus ir reikšmingas žingsnis siekiant tapti Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVOS muitinės tarpininku atstovu – AEO sertifikatas. Tai palengvino ir sutrumpino IRU sistemos įgalioto atstovo suteikimo laikotarpį, todėl jau šiandien galime pasidžiaugti, kad esame viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje galinti šio statuso naudas perteikti savo klientams.

DLG logistika

IRU asociacijos elektroninio išankstinio duomenų deklaravimo modulis TIR-EPD suteikia galimybes pateikti išankstinius duomenis pasienio muitinėms paprasčiau ir daug greičiau nei kiti tam naudojami įrankiai, o vežėjams – susigrąžinti po 2,5 Šveicarijos franko už kiekvieną per TIR-EPD sistemą užpildytą TIR knygelę, nepriklausomai nuo to kas ją deklaravo.

DLG Logistikos centrui suteikta galimybė atstovauti vežėjus teikiančius išankstines deklaracijas muitinėms, mūsų klientams leis paspartinti pervežimus, sumažinti kaštus ir optimizuoti logistikos procesus. Vežėjai prisijungę prie savo TIR-EPD sistemos gali įgalioti mus kaip muitinės atstovus, galinčius atstovauti teikiant išankstines deklaracijas.

DLG logistika

Vykstant ne pagal TIR procedūrą teikiame analogiškas ETD paslaugas Rusijos pasienio muitinėms. Šias paslaugas galite užsisakyti el. paštu: epi@dlg.lt. Iš anksto nuotoliniu būdu užsisakę šias paslaugas nebegaišite laiko pas muitinės tarpininką pasienyje bei laukiant papildomoje eilėje Rusijos ar Baltarusijos pasienio muitinėje.

Stipri komanda, nuolatinis aukštų tikslų siekimas, pripažinimas ir įvertinimai – tai mūsų kokybės garantas savo klientams, kuriems galime suteikti aukščiausio lygio paslaugas!

 

Monika