DLG Logistikos centro ekskursijos – norintiems pamatyti logistikos sandėlių darbą iš arti

DLG Logistikos centro ekskursijos – norintiems pamatyti logistikos sandėlių darbą iš arti

DLG Logistikos centre buvo surengta ekskursija pradinių klasių vaikams, kurios metu jie galėjo iš arti susipažinti su Logistikos centro veikla, sandėlio darbais, pamatyti, kaip vyksta pakrovos ir iškrovos darbai, kaip sandėliuojamos, rūšiuojamos, ženklinamos prekės, formuojamos paletės ir tvarkomi dokumentai. Vaikai sužinojo, kuo skiriasi paprastas sandėlis nuo muitinės ir gavo atsakymus į  visus smalsius klausimus.

Logistika DLG

Vaikams tai buvo nauja ir labai smagi patirtis. Atvykus į sandėlį juos pasitiko darbuotojai važinėjantys su krautuvais, kuriuose pilną įvairiausių formų ir dydžių dėžių. “O kas juose, kur jie važiuoja?,” – kėlė rankas ir klausimus žėrė pradinukai, o DLG Logistikos centro darbuotojai pasakojo nuo ko prasideda darbas ir kokius procesus reikia atlikti gavus krovinį arba norint jį išsiųsti.

Mokytojos teigimu, tokia ekskursija, kai viskas pasiekiama ir paliečiama ranka, vaikams patiko daug labiau nei kai kurie muziejai, kuriuose galima stebėti gražiai išdėliotus eksponatus ir kabo daugybė draudžiamų ženklų ženklų: “neliesti”, “netriukšmauti”, “nefotografuoti”. Čia visi draugiškai stebėjosi krautuvu darbu, krovinių kiekiu ir sandėlio didumu, kuris mažiesiems atrodo iš ties labai didelis.

Logistika DLG

“Čia kaip tikram darbe, net liemenes Reikia apsirengti”, “Oho, čia turbūt didžiausia įmonė Lietuvoje”, “O krautuvas turbūt gali pakilti iki dangaus” – tokių nuoširdžių pasisakymų, klausimų ir pastebėjimų vaikams nestigo visos ekskursijos metu. Po apsilankymo visi buvo labai laimingi, susipažinę su tikru darbu ir dar nematyta veikla. Vaikai suprato, kaip kai kurie daiktai jų namuose atkeliauja iš toli ir kokį kelią praeina kol atsiranda parduotuvių lentynose.

Ekskursijos DLG Logistikos centre vyksta nuolat, čia lankosi ne tik pradinukai. Laukiami ir vyresnių klasių moksleiviai, bei profesinių mokyklų atstovai, kuriems būtų įdomu iš arčiau susipažinti su logistikos sandėlių veikla. Visus norinčius prašome kreiptis:

Telefonu: +370 5 287 0495

El. paštu: terminal@dlg.lt