DLG Logistikos centrui – penkeri!

Rugsėjo mėnesį penkerių metų jubiliejų šventė DLG Logistikos centras. Ta proga buvo surengta originali gimtadienio šventė, kurioje be linksmybių buvo ir daug labai rimto darbo. Šventės tikslas – supažindinti kolegas iš centrinio biuro su Logistikos centro darbais. Buvo nuspręsta, kad geriausiai informacija bus įsisavinta praktiškai atliekant įvairias užduotis. Kad būtų įdomiau visi buvo suskirstyti komandomis ir už kiekvieną užduoties atlikimą įvertinti atitinkamu balu skaičiumi. Rungtys tęsėsi visą dieną ir dalyviai labai atsakingai mokėsi bei bandė įsijausti į kolegų darbą.

DLG Logistika

Užduotys – pačios įvairiausios. Priėmime teko rūšiuoti ir ruošti dokumentus, muitinės skyriuje pildyti CMR, suruošti TIR reikiamus lapus, sandėlio vadybininkų rolėje – suvesti duomenis į programas, sudaryti ir sutikrinti pakrovimo operacijas, atlikti užklausas. Tačiau logistikos centre darbų įvairovė Labai plati. Todėl komandoms teko klijuoti lipdukus prieš tai juos sumaketuoti, atspausdinti, surūšiuoti prekes, pakrauti ir iškrauti krovinius bei juos aprašyti: išmatuoti, pasverti ir nufotografuoti. Na, o skaičiuojant sandėlio atliktus darbus daugeliui teko prisiminti matematikos užduotis ir rimtai susikaupti.

DLG Logistika

Po atliktų užduočių buvo sumuojami rezultatai ir apdovanotos geriausiai pasirodžiusios komandos, o visiems šventės dalyviams įteiktos padėkos. Po apdovanojimų ceremonijos į sandėlį buvo įvežtas didžiulis tortas ant kurio puikavosi užrašas “DLG Logistikos centrui – 5”!

Logistikos centro vadovai labai džiaugiasi savo komandos darbu, kurie kantriai ir išsamiai pristatinėjo ir padėjo kolegoms atlikti užduotis. Tokiu būdu visi susipažino su Darbo procesais, kas padės ateityje dar sklandžiau bendradarbiauti ir efektyviai atlikti užduotis. Visi buvo patenkinti tokia neįprasta šventės koncepcija ir negailėjo gerų atsiliepimų. Suprasti ir patiems išbandyti kaip dirba kolegos – tikrai naudinga patirtis. Po oficialios dalies visi dar ilgai dalinosi įspūdžiais bei idėjomis kaip galima būtų patobulinti darbo procesus.

DLG Logistika

Per penkerius metus DLG Logistikas centras stipriai išaugo, tai įrodo klientų skaičiaus augimas, paslaugų kokybė ir jų plėtra bei gaunami įvertinimai iš šalies.  Visai neseniai Logistikos centras gavo “Stipriausi Lietuvoje 2018” sertifikatą. O vasaros pabaigoje  jam buvo suteiktas Europos Sąjungos patikimo muitinės operatoriaus statusas – AEO sertifikatas. “Motyvuoti darbuotojai – tai svarbiausia ir vertingiausia mūsų įmonės dalis, tik turėdami tokią stiprią komandą galime nuolatos tobulėti ir augti, o tai savo ruožtu atsispindi rezultatuose”, – gražių žodžių negailėjo DLG Logistikos centro vadovai.

Kviečiame pasižiūrėti įsimintiniausias šventės akimirkas:

Monika