DLG Logistikos centrui – “Stipriausi Lietuvoje 2018” sertifikatas

„STIPRIAUSI LIETUVOJE”- tai sertifikavimo paslauga įmonėms, kurios yra finansiškai stiprios, turi gerą kredito istoriją ir prognozuojama, kad tokios išliks ateinančius 12 mėnesių.

Logistika DLG

Vienintelis kredito biuras Lietuvoje “Creditinfo” turi jau daugiau nei 10 metų patirtį vertinant įmonių kreditingumą ir prognozuojant įmonių elgseną ateityje. Vertinimas vyksta pasitelkiant pažangius prognozavimo metodus, naudojant daugybę kintamųjų, atrenkant ir sertifikuojant patikimas įmones.

Įmonės kreditingumas nėra vien tik gera įmonės finansinė atskaitomybė. Įmonės gebėjimas suderinti palankius finansinius rezultatus su gera kredito istorija, rodo pagarbą verslo partneriams ir gerą pavyzdį kitoms įmonėms bei prisideda prie bendros šalies atsiskaitymo kultūros gerinimo.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI” sertifikatai skirti parodyti nepriekaištingą asmeninę, kaip įmonės vadovo, ir gerą įmonės reputaciją, taip pat suderintus asmeninius ir profesinius interesus.

Logistika DLG

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „STIPRIAUSI LIETUVOJE” ir „STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI” sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Monika