“DLG Logistikos centrui” – “Stipriausi Lietuvoje 2019″ sertifikatas

“DLG Logistikos centras” ir vėl buvo įvertintas “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatu. Tai reiškia, kad įmonė yra finansiškai patikima ir turi gerą kredito istoriją. Šis įvertinimas, atspindintis puikią įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, svarbus ne tik mums, bet ir klientams, kuriems tai aiškus rodiklis, jog esame patikimi partneriai, galime užtikrinti sklandų savo finansinių įsipareigojimų vykdymą, pasižymime sąžininga verslo kultūra ir turime stiprią komandą, be kurios būtų neįmanoma pasiekti tokių aukštų rezultatų. Tai puikus įrodymas, kad mūsų darbo principai, metodai ir atsakomybė tiek, pirmiausia prieš savo darbuotojus, tiek prieš klientus, yra teisingi, todėl esame sėkminga įmonė.

DLG Logistikos centras

“Stipriausi Lietuvoje” reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

77% viso Lietuvos verslo pelno uždirba “Stipriausios Lietuvoje” įmonės. Džiaugiamės galėdami būti šios statistikos dalimi, prisidėti prie indėlio į Lietuvos ekonomikos augimą, kurti naujas darbo vietas ir atsakomybe bei patikimumu grįstą darbo kultūrą.

Monika