DLG paminėjo oficialią karantino pabaigą šalyje

Birželio 17  dieną baigėsi lygiai tris mėnesius šalyje galiojęs karantino laikotarpis. Daugeliui tai buvo įtemptas metas, privertęs aktyviai reaguoti į susiklosčiusią situaciją ir spręsti iškilusias problemas, keisti darbo metodiką ir nusistovėjusius įpročius bei tvarką. Galime pasidžiaugti, kad mums pavyko minimalizuoti visus įmanomus padarinius ir išlikti stabiliai veikiančia įmone. Tai padarėme tik dėka savo komandos, kurioje – profesionalai, kūrybiški ir lankstūs žmonės, padėję rasti pačius geriausius sprendimus. 

Oficialios karantino pabaigos proga DLG darbuotojai, visi sugrįžę į darbus, susirinko drauge paminėti šios datos, pasidžiaugti padarytais darbais, įveiktomis kliūtimis, aptarti per tris mėnesius pasiektus rezultatus ir pabūti kartu. 

Susirinkę drauge vaišinomės šviežiai spaustomis vaisių sultimis, gaivinomės ledais, kurie buvo gaminame čia pat – mūsų ofise. Kolegoms buvo įteiktos simbolinės dovanėlės, primenančios, kaip svarbu saugoti savo sveikatą ir stiprinti imunitetą. 

Nors karantinas baigėsi, šalyje galioja ekstremalios parengties sąlygos, todėl visi kartu aptarėme, kokios būtinos priemonės bus naudojamos siekiant užtikrinti saugumą ir higienos normų laikymąsi darbe, ką daryti pasijutus slogos simptomus. Pamodeliavome ateities perspektyvas, jei situaciją pasikartotų. Bendravimas neformalioje aplinkoje sukuria puikias galimybes gimti naujoms idėjoms ir originaliems sprendimams. 

Dar kartą dėkojame savo šauniai komandai už kantrybę, supratingumą ir vienybę. Nors pasaulį ištikusi krizė supurtė stipriai, įžvelgiame ir teigiamų situacijos pusių – supratome, kokie stiprūs esame dirbdami kartu! 

Monika