DLG parama Jaunimo linijai

Įmonė DLG jau daugelį metų į savo planus įtraukia įvairias socialinės atsakomybės veiklas. Taip siekiame verslą vystyti atsakingai. Remiame socialinius projektus, bendradarbiaujame su paramos ir labdaros organizacijomis. 

Jaunimas yra viena jautriausių socialinių grupių ir mūsų įmonės prioritetinė sritis. Atsižvelgdami į tai ir vykdydami savo pažadą pasaulinės pandemijos laikotarpiu visomis išgalėmis prisidėti prie visuomenės gerbūvio, nusprendėme savo paramą skirti vienai didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnybai – Jaunimo linijai. 

Nuo 1991 metų veikiančioje tarnyboje įvairiuose Lietuvos miestuose dirba apie 350 savanorių. Tik jų dėka žmonės, susidūrę su emociniais sunkumais, sulaukia pagalbos. Deja, šiandien vis didėjant tokios pagalbos poreikiui, organizacija susiduria su rimtais iššūkiais. Prioritetinis tikslas – didinti atsilieptų skambučių skaičių. Šiuo metu savanorių pakanka atsiliepti į 70 procentų skambučių. Ne mažiau svarbi dalis ir visuomenės švietimas, kad žmonės nebijotų kreiptis pagalbos. Įvertinę situaciją neabejodami skubame į pagalbą ir prisidedame prie Jaunimo linijos veiklos. 

Tikime, kad ugdydami verslo socialinę atsakomybę, bendruomeniškumą ir skatindami verslo bei bendruomenės dialogą, galime pasiekti labai gerų rezultatų. Visuomenėje, kurioje verslo pagalba silpnesniems ir socialinio gerbūvio stiprinimas yra prioritetas –  vyrauja darna, pasitikėjimas ir neišvengiamas augimas. 

Monika