DLG prisideda prie kovos su COVID-19

Dėl pasaulyje susiklosčiusios situacijos, susijusios su COVID-19 plitimu, DLG iškėlė pagrindinius prioritetus, kuriais vadovaujantis toliau organizuoja darbą:

Darbuotojų saugumas. Rūpindamiesi savo darbuotojais, siekdami juos apsaugoti nuo galimų viruso keliamų grėsmių ir turėdami tinkama IT bazę, darbų procesus vykdome nuotoliniu būdu. Darbuotojai buvo supažindinti su pasikeitusia tvarka, todėl galime užtikrinti tokį patį aptarnavimą ir darbų kokybę, kokia ir buvo iki karantino paskelbimo;

Krovinių gabenimas. Dedame visas pastangas, kurios priklauso nuo mūsų, kad kroviniai laiku pasiektų nustatytus maršrutų taškus. Nuolat sekame informaciją apie sienų kontrolės atnaujinimus, reikalavimus ir galimybes. Tik stabiliai veikdami, galime prisidėti prie kovos su koronavirusu ir užtikrinti darbo vietų išlaikymą;

Kova su COVID-19. Prisidedame prie kovos su koronaviruso priemonių, remiame fondus ir labiausiai šiuo sunkiu metu pažeidžiamas grupes. Skatiname visus galinčius prisidėti prie viruso plitimo stabdymo. Atsakingai žiūrime į susiklosčiusią situaciją ir primename, kaip svarbu laikytis visų būtinų reikalavimų, kurie gali padėti sušvelninti situacijos pasekmės. Suprantame, kad geriausių rezultatų pasieksime veikdami iš vien, todėl visų prašome supratingumo ir vieningumo.

Jau anksčiau prisijungėme prie COVID-19 pasekmių mažinimo fondo iniciatyvos (surinkta suma: 745 241,18 Eurų) bei organizacijos SOS vaikų kaimai organizuojamų priemonių, siekiančių sumažinti kilusią žalą socialinės rizikos šeimose. Turėdami visas galimybes ir toliau skiriame lėšas projektams, kovojantiems su pasaulinės pandemijos reiškinio pasekmėmis. Paramą nusprendėme skirti iniciatyvai „Laikykitės, Medikai!”, kuri sėkmingai veikia nuo pat įkūrimo pradžios. Per 28 iniciatyvos dienas buvo surinkti 2 124 758 eurai ir būtiniausių medicininių apsaugos priemonių parama suteikta 181 įstaigai. Už surinktas lėšas yra perkamos būtiniausios apsaugos priemonės: kombinezonai, FFP2 tipo respiratorių, vienkartinės pirštinės. Taip pat iniciatyvos dėka Lietuvoje siuvami respiratoriai Hepa10, vienkartinės kaukės iš EK8717 tipo filtro, gaminami skydeliai veidui.

Nuolatos sekame informaciją ir proaktyviai reaguojame, todėl veikiame stabiliai ir galime prisidėti prie kovos su netikėtai pasaulį sustabdžiusiu virusu. Tikime, kad suvieniję pajėgas galėsime užtikrinti geresnį pasiruošimą kovai su koronavirusu, stiprią medikų apsaugą, kokybišką užsikrėtusių gydymą bei greitesnį pandemijos padarinių likvidavimą. Kviečiame visus galinčius prisidėti ir raginame labai saugoti save ir kitus!

"Laikykitės medikai!"
Iniciatyvos “Laikykitės medikai!” nuotrauka

Monika