DLG pristatė logistikos paslaugas “Agroprodmash 2018” parodoje

Paroda “Agroprodmash 2018” tai geriausias pasaulio ir Rusijos maisto perdirbimo pramonės raidos atspindys. Šiais metais vykusioje jau 24-ojoje parodoje buvo pristatoma įranga, technologijos, žaliavos ir ingredientai, skirti maisto perdirbimo pramonei.

dlg logistika

“Agroprodmash” užima pirmaujančias vietas tarp dešimties pagrindinių Europos maisto produktų prekybos parodų. Pagal Rusijos nacionalinės parodos reitingą, patvirtintą Rusijos prekybos ir pramonės rūmų bei Rusijos parodų ir mugių sąjungos, “Agroprodmash” yra geriausia paroda Rusijoje visose kategorijose “Maisto pramonė: įranga ir ingredientai” skirstyme.

dlg logistika

Šiais metais “Agroprodmash” vėl išaugo. Parodos plotas – daugiau nei 60 000 kvadratinių metrų. Dalyvių skaičius taip pat įspūdingas – 870 kompanijų iš 37 šalių. Tokios šalys kaip Belgija, Kinija, Danija, Vokietija ir Italija pristatė savo nacionalinius maisto pramonės paviljonus. 19-oje parodos sektorių pateikiama išsami informacija apie dabartinę maisto pramonės padėtį. Sektoriuose buvo galima susipažinti su visais maisto gamybos etapais nuo žaliavų, ingredientų ir įrangos iki pakuočių, kokybės kontrolės, šaldymo ir maisto produktų bei gėrimų laikymo. Kiekvienais metais šiuose sektoriuose auga dalyvių ir rodomų novatoriškų eksponatų skaičius.

dlg logistika

DLG atstovai šioje parodoje, vykusioje net kelias dienas, susitiko su ilgamečiais klientais bei partneriais, užmezgė daug naudingų naujų pažinčių, pristatė logistikos paslaugas ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Maisto pramonės rinkos dalyviai tarp mūsų klientų nuolatos auga, todėl džiaugiamės galėdami jiems pasiūlyti visas įmanomas logistikos paslaugas “nuo durų iki durų” ir reikalingus logistikos sprendimus, kurie yra patikrinti ilgamečiu darbu ir patirtimi.

dlg logistika

Monika