DLG pristatė logistikos paslaugas parodoje “Prod Expo” 2020

Šių metų vasario 10-14 dienomis DLG atstovai lankėsi tarptautinėje, jau 27 kartą Rusijoje organizuojamoje parodoje “Prod Expo”, kur savo stende pristatė įmonės teikiamas logistikos paslaugas ir sprendimus ypač aktualius šio sektoriaus dalyviams.

“Prod Expo” – tai didžiausia specializuota maisto industrijos paroda visoje Rytų Europoje. Šiais metais parodoje savo stendus pristatė 2600 dalyvių iš 70 pasaulio šalių. Skaičiuojama, kad 2020-ųjų parodą aplankė 67000 lankytojų iš 112 šalių. Kaip ir kasmet, visi maisto rinkos produktai suskirstyti į 30 sektorių – taip lengviau atrasti, tai kas domina ir įsigilinti į srities specifiką.

DLG logistika
Temperatūrinių krovinių skyriaus vadovas Daniel Sinkevič

“Mes nuolat dalyvaujame parodose, rodome mūsų partnerystės stabilumą ir pasitikėjimą. Parodoje “Prod Expo” lankomės jau daugelį metų, o šiais nusprendėme tapti ne tik lankytojais, bet ir aktyviais dalyviais, galinčiais pristatyti savo kokybiškas ir patikimas paslaugas. Paroda viena didžiausių Rusijoje organizuojamų parodų, garsėjanti kaip surenkanti daugiausiai dalyvių iš maisto pramonės, konditerijos,  gaiviųjų gėrimų ir alkoholinių gėrimų segmentų. Įvertinę klientų pageidavimus ir savo galimybes, supratome, kad mes turime viską, jog taptume patikimais partneriais. Todėl  dar 2019 metais buvo priimtas sprendimas tapti šios parodos dalyviais. Kaip ir tikėjomės, paroda praėjo sėkmingai. Turėjome labai intensyvias 5 darbo dienas. Potencialiems partneriams pristatėme mūsų galimybes, išsamiau išsiaiškinome klientų poreikius. Visa tai, tik dar kartą patvirtino, kad mūsų sprendimas buvo teisingas”, – sprendimą dalyvauti parodoje komentavo Temperatūrinių krovinių skyriaus vadovas Daniel Sinkevič.

DLG logistika
Temperatūrinių krovinių skyriaus komanda

“Po parodos turime daug darbo, naujų užklausų, sutarčių pasirašymų. Norėčiau padėkoti mūsų esamiems ir potencialiems partneriams už pasitikėjimą. Taip pat tokiose parodose labai svarbu turėti puikią komandą. Komandą kuri turi aukštai iškeltus tikslus, norą juos pasiekti, profesionalų žinių bagažą pristatant įmonės paslaugas ir svarbiausia – norą suprasti klientų darbą, specifiką bei pageidavimus.  Tariu “Ačiū”: Rūtai, Olgai ir Pavelui, už pastangas, nuoširdų darbą bei bendro tikslo siekimą kartu!”, – gražiausių žodžių savo komandai negailėjo vadovas.

Džiaugiamės sėkmingu sprendimu dalyvauti parodoje, todėl ateities planuose laukia dar ne vienas toks iššūkis! Kviečiame pasižiūrėti trumpą vaizdo įrašą  su įspūdžiais iš parodos “Prod Expo” 2020:

Monika