DLG remia ledo ritulio klubą „Kaunas Hockey“

Praėjusį sezoną Lietuvos ledo ritulio  čempionatą klubas baigė su sidabro medaliais. Klubo sėkmė įkvėpė tolimesniems planams, todėl buvo nuspręsta prisidėti prie būsimosios ledo ritulio žaidėjų kartos ugdymo ir įkurta “Kaunas Hockey mokykla”.

 „Kaunas Hockey“ meistriškumo mokykla jauniesiems žaidėjams kuriama remiantis geriausiais ir pasaulyje pripažintais vaikų ugdymo, sportinio (atletinio) lavinimo ir ledo ritulio mokymo principais. Proceso metu taip pat remiamasi mokslinių tyrimu praktika, daug dėmesio skiriama tikslingam projekto viešinimui ir ledo ritulio kultūros auginimui Kaune bei Lietuvoje. Mokykla kuriama bendruomenės principu, todėl visi norintys ir galintys prisidėti dalyvauja mokyklos valdyme ir organizavime.DLG logistika Kaunas Hockey

“Paramos skyrimas – rimtas sprendimas. Visada atsižvelgiame į naudos gavėjus ir įvertiname, paramą gaunančios organizacijos reikšmę visuomenei. Ne paslaptis, kad esame už sveiką, aktyvią ir sportišką visuomenę, vaikų švietimą ir pagalbą tiems, kurie negali savimi pasirūpinti. Jaunimas – mūsų visų ateitis, todėl investicijos šioms sritims, mūsų nuomone, yra pačios reikšmingiausios. Ledo ritulys kaip ir bet koks kitas sportas – puikus būdas kokybiškam jaunimo užimtumui kurti, jų lavinimui ir teigiamų savybių ugdymui: užsispyrimui atliekant užduotis, kantrybės mokantis naujų dalykų ir  darbo komandoje. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šiuolaikiškos “Kaunas Hockey mokyklos”, – pasakojo įmonės direktorius Žydrūnas Pocius.

Monika