DLG remia onkologinėmis ligomis sergančius vaikus

DLG jau daugybę metų remia labdaros ir paramos fondą “Rugutė”, kuris rūpinasi vaikais, išgirdusiais onkologinės ligos diagnozę ir einančiais sudėtingos ligos keliu.

Fondas gyvuoja jau penkiolika metų vien rėmėjų dėka. Finansinė parama leidžia prisidėti prie sėkmingesnio mažųjų pacientų gydymo – jiems gali būti suteiktas  pažangiausių gydymo schemų taikymas, finansuojami Lietuvoje neatliekami tyrimai, suteikiama būtina labdara šeimoms ar jauki namų erdvė, skirta laikinai apsigyventi ir pabūti su šeima „Rugutės namuose“.

 “Turime galimybę dalintis ir padėti tiems, kurių kelyje pasitaiko kliūtys, kurie susiduria su, sveikam žmogui dažnai sunkiai suvokiamais, sunkumais. Parama reikalinga daugeliui, todėl esame išsikėlę prioritetus, kuriais vadovaudamiesi skiriame lėšas. Pirmiausia, tai vaikai ir ligoniai. Ši socialinė grupė yra labiausiai pažeidžiama, negalinti savimi pasirūpinti. Tik būdami vieningi galime kurti tokią visuomenę, kurioje ištikus nelaimei bus pasirūpinta kiekvienu jos nariu. Vaikams linkime stiprybės, tikimės, kad finansinė parama palengvins kasdienius rūpesčius ir padės sveikti”, – sako DLG direktorius Žydrūnas Pocius.

Rugute DLG logistika

Monika