DLG remia VA Carito iniciatyvą – maisto tiekimas vargstantiems

VA Caritas
VA Caritas nuotrauka

Pasaulinė viruso pandemija, staiga pasikeitusios socialinės ir ekonominės sąlygos privertė daugelį įmonių imtis proaktyvių veiksmų siekiant sušvelninti ar išvengti kilusių grėsmių. Džiaugiamės ilgamete patirtimi, stipria komanda ir lankstumu. Dėl šių priežasčių mūsų įmonė įstengė greitai prisitaikyti prie pakitusių sąlygų ir nenutrūkstamai tęsti darbus bei vykdyti įsipareigojimus. Mobilizavomės greitai, todėl skaudžių pasekmių pavyko išvengti. Būdama stabiliai veikianti įmonė, krizės akivaizdoje ir toliau laikomės savo socialinės atsakomybės principų – padedame silpnesniems ir negalintiems pasirūpinti savimi. Jau daugelį metų bendradarbiaujame su Vilniaus Arkivyskupijos Caritu, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu ištiesė savo pagalbos ranką vargstantiems ir ypatingai nukentėjusiems nuo susiklosčiusios situacijos. 

Remiame ir palaikome jų iniciatyvą – maisto tiekimą seneliams, benamiams bei kitom pažeidžiamiausioms socialinėms grupėms. Šiuo metu jie gamina karštą maistą ir, įsteigę karštąją liniją, dalina jį labdaros valgyklose. Maistą į namus pristato neįgaliesiems. Krizės laikotarpiu maisto prašančių skaičius išaugo keturis kartus, todėl išaugo ir lėšų poreikis maisto produktams. Skubiai reaguojame į pagalbos prašymą ir prisidedame reikiama finansine parama.

Tikime, kad tik veikdami kartu, galime sėkmingai spręsti problemas, o padėdami kitiems, kursime geresnę ir šviesesnę ateitį. Kviečiame prisidėti visus galinčius ir nelikti abejingais. 

Monika