DLG remia vaikų ledo ritulio mokyklą

DLG remia vaikų ledo ritulio mokyklą

Elektrėnų ledo rūmai yra pirmoji uždara ledo ritulio arena Elektrėnuose, pastatyta dar 1976 metais. Čia savo karjerą pradėjo tituluočiausi Lietuvos ledo ritulininkai: Darius Kasparaitis ir Dainius Zubrus. Būtent Darius Kasparaitis ir nusprendė įkurti ledo ritulio mokyklą vaikams bei jaunuoliams, pavadintą jo vardu. Ledo ritulio mokyklos  tikslas – siekti rezultatų, lygiuotis į pasaulinį pripažinimą pelniusius Lietuvos ledo ritulininkus ir  užauginti daugiau olimpinių čempionų, kurie garsintų Lietuvą.

Mokyklą lanko vaikai nuo ketverių iki 19 metų. Perspektyvesni žaidėjai būdami 17–19 metų pradeda žaisti „Energijos“ klube arba siekia dar didesnių aukštumų – patekti į U18 ar  U20 rinktines.

ledo ritulis dlg

2017 m. užfiksuota, kad Lietuvoje ledo ritulį nuolatos žaidžia apie 2500 žaidėjų, iš jų 1100 vaikų bei 90 moterų ir merginų. Lietuvoje veikia 13 ledo ritulio mokyklos bei apie 50 ledo ritulio klubų.

Lietuvoje pasaulio ledo ritulio čempionatas pirmą kartą surengtas 2004 metais, Elektrėnuose. 2009 metais pasaulio čempionatas surengtas Vilniuje. 2014 metais taip pat Vilniuje įvyko dar vienas pasaulio vyrų ledo ritulio čempionatas, kurį aplankė daugiau nei 40.000 žiūrovų, o nacionalinė rinktinė iškovojo bronzos medalius. 2018 metais pasaulio vyrų čempionatas buvo surengtas Kaune.

Šios sporto šakos populiarumas nuolatos auga, o mūsų įmonių grupė DLG taip pat tiki šio sporto ateitimi bei jaunimu, todėl nusprendėme prisidėti ir paremti Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklą ir suteikti geresnes galimybes vaikams treniruotis, stiprėti, tobulėti bei siekti savo užsibrėžtų tikslų, kad visa mūsų šalis galėtų didžiuotis sportininkais, kurie garsina Lietuvos vardą ir kaklus puošia medaliais! Sėkmės jaunajai ledo ritulininkų kartai!

ledo ritulis dlg