DLG remia Vilniaus arkivyskupijos Carito iniciatyvas 

Kaip įprasta šventinis laikotarpis logistikos įmonėms yra darbingiausias metas. Šiais metais tenka kovoti ir su pasaulinės pandemijos sukeltais iššūkiais, tačiau nepaisant visų aplinkybių liekame ištikimi savo principams būti socialiai atsakinga įmone. Palaikome ir remiame silpnesnius, negalinčius savimi pasirūpinti. Nuolat peržiūrime savo partnerių sąrašą ir jį pildome. Taip pat galime pasidžiaugti ilgametėmis draugystėmis su labdaros organizacijomis, kurioms skiriame paramą. Viena tokių – Vilniaus arkivyskupijos Caritas.

Pirmosios COVID-19 bangos metu jie pradėjo teikti maitinimą labiausiai pažeidžiamoms socialinėms grupėms – seneliams, vaikams, neįgaliesiems, benamiams. Tai buvo kritiškai svarbus žingsnis daugeliui padėjęs išgyventi. Kaip ir pirmosios taip ir antrosios bangos metu drastiškai auga Carito labdaros valgyklose maistą gaunančių asmenų skaičius, todėl didėja ir lėšų poreikis, reikalingas visus išmaitinti. Antroji problema – apsaugos priemonės. Organizacijos savanoriai, dirbdami su didžiausios rizikos grupėje esančiais žmonėmis Covid kontekste, rizikuoja savo sveikata kiekvieną dieną. Apsaugos priemonių reikia ne tik savanoriams, bet ir skurstantiems. Dažnai negalintis pasirūpinti net maistu, neturi galimybių ir tinkamoms apsaugos priemonėms. Vienkartinės kaukės dėvimos keliasdešimt dienų, daugkartinės – nedezinfekuojamos ir nekeičiamos.

Suprantame problemų svarbą ir vėl reaguojame bei prisidedame prie kilnių Vilniaus Caritas tikslų. Tikimės, kad mūsų parama bent maža dalimi padės tiems, kam to labiausiai reikia. Visus šiuo sudėtingu laikotarpiu kviečiame nelikti abejingais ir ištiesti pagalbos ranką.

Monika