DLG stendas parodoje “WorldFood 2019” sulaukė didžiulio susidomėjimo

Rugsėjo 24-27 dienomis didžiausioje parodoje, skirtoje maisto ir gėrimų pramonei, vykstančioje Maskvoje “World food 2019” mūsų įmonė DLG kvietė parodos lankytojus ir dalyvius prie savo stendo, kuriame dalinosi naujienomis ir diskutavo logistikos temomis su klientais bei naujų partnerių ieškančiais atstovais.

DLG logistika world food 2019

“Jau daugybę metų iš eilės dalyvaujame parodoje “World Food” Moscow. Džiugu, kad kiekvienais metais parodoje mums sekasi puikiai. Tai gera proga susitikti su esamais ir potencialiais klientais, užmegzti kontaktus ir sudaryti naujus kontraktus. Rodome mūsų stabilumą ir įsitvirtinimą maisto produktų industrijoje. Po parodos turime naujų kontraktų bei partnerių. Tai, kad parodos metu mums pavyksta sudaryti naujas sutartis, parodo pasitikėjimą mūsų įmone kaip profesionale savo srityje. Už tai sakome AČIŪ mūsų partneriams. Atskirą AČIŪ tariu savo komandai, kuri profesionaliai atstovavo įmonę per parodą ir suteikė lankytojams išsamią informaciją apie įmonės paslaugų spektrą”, – savo įspūdžiais po parodos dalinosi ir padėkų negailėjo temperatūrinių krovinių skyriaus vadovas Daniel Sinkevič. 

Dalyvaudami parodose ne tik galime reprezentuoti savo įmonę, bet ir geriau pajusti rinkos, kurioje dirbame pulsą. Naujos tendencijos, produktai, paslaugos, prognozės ateinantiems metams – viskas vienoje vietoje ir vos per kelias dienas. Maisto ir gėrimų sektorius, kaip visada, labiausiai domisi temperatūrinių krovinių pervežimais. Jau kelintus metus sėkmingai augame šioje srityje, todėl klientams galime pasiūlyti geriausius sprendimus ir atsakyti į visus rūpimus klausimus

Kviečiame pasižiūrėti trumpą vaizdo įrašą  su įspūdžiais iš parodos “WorldFood” 2019:

Monika