DLG šventes paminėjo nusikeldami į spalvingąją Meksiką!

Kiekvienais metais DLG organizuoja šventes savo kolektyvui. Tai puiki proga kartu pabūti neformalioje aplinkoje, sustiprinti ryšius, aptarti metų pasiekimus ir kartu pasidžiaugti bei pasveikinti vieni kitus su gražiausiomis metų šventėmis.

DLG logistika

Šį kartą nusprendėme pabėgti nuo šaltos žiemos ir pabėgti ten, kur šilta. Meksika – puiki tema! Juk tai tokia spalvinga šalis, su smagiais lotynų ritmais, plačiomis skrybėlėmis, gėlėmis moterų plaukuose ir ryškiu temperamentu. Geriausio kostiumo rinkimai, pinjatų žaidimai, sveikinimai, salsos pamokos, nuostabi grupė ir šokiai iki paskutinio energijos lašo – tokią šventę DLG kolektyvas atsimins dar ilgai.

DLG logistika

“Noriu pasidžiaugti – šie metai buvo rekordiniai!”, – savo kalbą pradėjo DLG generalinis direktorius Žydrūnas Pocius. Įžanginį žodį palydėjo gausios ovacijos. “Jūs plojate sau. Tik Jūs patys savo sunkiu darbu ir atsidavimu pasiekėte rekordinius įmonės rezultatus! Ačiū Jums ir linkiu, kad kiti metai būtų dar geresni. Mūsų komanda šauni, per daugelį metų tapusi darni ir stipri kaip kumštis. Dabar jau matome ir galime džiaugtis įdėtų pastangų rezultatais! Ačiū!”, – savo kalbą užbaigė direktorius.

DLG logistika

DLG labai dėkoja “Tamsta” klubo kolektyvui, kuris padėjo sukurti nuostabią šventę ir jos metu jaustis kaip namie.

DLG logistika

Ačiū vakarėlio metu nuostabų, energingą pasirodymą surengusiai grupei – “Antikvariniai Kašpirovskio dantys”.

Taip pat dėkojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems, atsinešusiems gerą nuotaiką ir itin kruopščiai pasiruošusiems bei atsižvelgusiems į vakarėlio aprangos kodą.

DLG logistika

Už nuotraukas dėkojame fotografui – Simonui Lankučiui. 

Monika