DLG vasaros šventė – orientacinės varžybos “Mindfall”

Po metus laiko trukusios pertraukos DLG kolektyvas ir vėl galėjo susirinkti į tradiciškai organizuojamą vasaros šventę. DLG šventėms keliamas reikalavimas – komandos stiprinimas, padeda ir darbuose. Nuolat augdami ir didindami savo darbuotojų skaičių, privalome užtikrinti ir augančios komandos darną, lavinti komunikacinius gebėjimus, stiprinti vidinius ryšius ir gebėjimą efektyviai spręsti problemas. 

Atsižvelgiant į keliamą tikslą, šių metų šventė tapo tikru iššūkiu jos dalyviams. Pasirinkome moderniausią ir technologiškai pažangiausią užduočių žaidimą “Mindfall”. Šventės vieta, Vingio parkas, žaidimo metu virto vienu dideliu pabėgimo kambariu. Komandos gavo specialią įrangą, adrenaliną kaitino nuolat tiksintis laikas, o papildytos realybės technologijos sukūrė ypatingą atmosferą. Kelios valandos aktyvios fizinės ir protinės veiklos bei bendras tikslas – nugalėti, suvienijo ir leido dar geriau pažinti kolegas bei atsiskleisti kai kurių talentams ir gabumams. 

Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos prizais, kurie leis stiprinti draugystę ateityje, o svarbiausias šio renginio momentas, jog vėl visi galėjome bendrauti ir leisti laiką kartu! 

Dėkojame visiems savo darbuotojams, kurie, tobulėdami patys, veda visą įmonę į priekį!

Monika