DLG vasaros šventėje – orientacinių varžybų užduotys vandenyje!

DLG vasaros šventėje – orientacinių varžybų užduotys vandenyje!

Kaip ir kiekvieną vasarą nuolatos stabiliai augantis DLG logistikos įmonės kolektyvas susirenka į smagią šventę, kurios metu renka naujas patirtis, mokosi dirbti iš vien, pasitikėti vienas kitu ir efektyviai bendradarbiauti. Visi šie įgūdžiai reikalingi ir kasdieniniuose darbuose. Tai stiprios komandos bruožai, kurie padeda greitai išspręsti iškilusias problemas ir sukurti kliento poreikiams tinkamiausius pasiūlymus. Įmonės rezultatai, augantis klientų ratas ir paslaugų kokybė – puikus įrodymas, kad mūsų darbuotojai yra tikri profesionalai sugebantys tai padaryti.

DLG logsitika baidares

Šiais metais rinkomės aktyvų laisvalaikį gamtoje ir derinome jį su komandos formavimo užduotimis. Baidarių orientacinės varžybos tapo tikru visos dienos išbandymu – ne tik fiziniu, bet ir protiniu. Vingiuotos, gerokai nusekusios upės, pilnos rastų ir kitų iššūkių bei 17km ilgio trasa – pareikalavo daugybės jėgų irkluojant ir komunikuojant tarpusavyje. Kada pasukti baidarę, kaip išvengti kelyje pasirodžiusios kliūties, kur išsilaipinti ir nepraleisti užduoties punkto – tik tik maža dalis komandinių sprendimų, kurie turėjo padėti nugalėti orientacines žaidynes. Norime padėkoti Algirdui Šimkūnui, orientacinių varžybų profesionalui, kuris daugiau nei 10 metų kuria pačias įdomiausias užduotis komandoms.

DLG logsitika baidares

DLG logsitika baidares

Šį kartą po kiekviena užduotimi buvo pasislėpę brangakmeniai. Teisingai išspręstų užduočių atsakymuose komandos žymėjo safyrus, rubinus ir kitus akmenis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausias, pirmąją vietą užėmusios komandos, laikas buvo – 1 val. 56 min. 20 s. O jis buvo tikrai svarbus, kai kurios komandos nusileido viena kitai vos keliomis sekundėmis. Užduotys pačios įvairiausios – reikėjo iššifruoti jūrinę, Morzės abėcėles, ieškoti QR kodų, sekti mirksinčių švieselių nurodymus ar už papildomus taškus sukurti komandines temines nuotraukas. Paskutinė trasos atkarpa – irklavimas prieš srovę pareiklavo ne tik fizinių jėgų, bet ir motyvavimo įgūdžių. Nepasiduoti pačiam ir neleisti to padaryti silpnesniam komandos nariui. Galime dar kartą pasidžiaugti, kad visos užduotys buvo išspręstos, todėl po oficialios apdovanojimų ceremonijos komandos galėjo tarpusavyje pasidalinti teisingais sprendimo būdais ir suprasti atsakymus, kurių nepavyko atsakyti varžybų metu.

DLG logsitika baidares

Dėkojame ir baidarių nuomos įmonei Baidarių bazė, kuri pasirūpino patogiomis, naujos kartos baidarėmis.

Didžiausia padėka – visiems įmonės DLG darbuotojams, kurie, tobulėdami patys, veda visą įmonę į priekį! 

Nuotraukos: Giedriaus Matulaičio;

DLG logsitika baidares