Fitosanitarinis sertifikatas

Pasirūpiname fitosanitarinio sertifikato gavimu

Fitosanitarinis sertifikatas – tai tarptautinio standarto dokumentas, kuri išduoda įstaigos užtikrinančios augalų apsaugą tose valstybėse iš kurių eksportuojamos prekės. Išduotas sertifikatas patvirtina, kad išvežamos prekės atitinka visus fitosanitarinius reikalavimus ir turi būti lydimas su prekių transportavimo dokumentais.

Turėdami ilgametę patirtį krovinių gabenimo srityje, galime jums pasiūlyti visas paslaugas, susijusias su Jūsų kroviniais. Jeigu ketinate gabenti augalus, augalinius produktus ar su jais susijusios produktus tiek į/iš Europos Sąjungos, Europos Bendrijos šalis, tiek į/iš Rusijos federaciją – Jūs privalote gauti fitosanitarinį sertifikatą. Mes pasirūpinsime visų reikalingų dokumentų parengimu, pristatymu išduodančiajai institucijai, apmokėjimu ir pateikimu Jums. Taupykite savo laiką, patikėdami šiuos darbus mums!

Mes pasirūpinsime! Susisiekite

„DELTA LOGISTICS GROUP“ teikia operatyvų ir kokybišką tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos servisą, pristatydama krovinius “nuo durų iki durų”. Tvirtai ir dinamiškai stipriname savo pozicijas gabendami krovinius į/iš Italijos, Vokietijos, Austrijos, Slovėnijos, Belgijos, Olandijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Rusijos, Kazachstano ir Baltijos šalių.

„DELTA LOGISTICS GROUP“ transporto parką sudaro 170 nuosavų, Euro 4 ir Euro 5 standartą atitinkančių automobilių, aprūpintų modernia GPS ir GSM įranga. Standartinėmis tentinėmis puspriekabėmis (92 m³), didžiatūriais autotraukiniais (100-120 m³) bei šaldytuvais (88-90 m³) gabenami:

  • Pilni kroviniai;
  • Daliniai kroviniai – nuo 1 euro paletės;
  • Pavojingi kroviniai (ADR) – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės kroviniai.

Didelę patirtį turime dalinių krovinių pervežime iš Vakarų Europos į Rusiją, Tolimąją Rusiją. Veždami dalinius krovinius, juos surenkame tiesiogiai iš tiekėjų ir pristatome į konsolidacinį sandėlį Vilniuje arba į mūsų užsienio partnerių terminalus. Ten Jūsų kroviniai apjungiami į vieną pilną krovinį ir nuolatiniais mūsų transporto reisais yra pristatomi galutiniam gavėjui. Prekes, kurios laikomos konsolidaciniame sandėlyje, pagal kliento poreikį galime perkrauti, surūšiuoti, supakuoti, perpakuoti, užklijuoti etiketes bei pristatyti Jums tada kai jų tikrai reikia bei optimalia kaina. Tokiu būdu Jūs pilnai kontroliuojate savo krovinių judėjimą Jums reikalingais kiekiais bei terminais.

“DELTA LOGISTICS GROUP” aktyviai gabena didelių ir mažų gabaritų, pilnus ir dalinius krovinius šalies viduje. Priklausomai nuo klientų pageidavimų ir krovinių apimties, siūlome standartines tentines puspriekabes iki 20 t arba mikro sunkvežimius iki 4,5 t. Vietinio krovinių pervežimo paslaugą teikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Esant reikalui, galime nugabenti krovinius į Latviją ir Estiją.

Neapsiribojame tik krovinių pervežimais nuosavu įmonės transportu. Mūsų patikimų, ilgamečių partnerių dėka Jūsų krovinius galime gabenti jūrų transportu, oro transportu, geležinkeliu į bet kurią Pasaulio šalį. Tokiu būdu Jūs išvengiate skirtingas paslaugas teikiančių partnerių paieškos rūpesčių, nes visos logistikos paslaugos yra sukoncentruotos vienose rankose ir Jūs bendraujate tik su vienu vadybininku. Esant poreikiui visada pasiūlysime kompleksinius – multimodalinių krovinių pervežimo sprendimus.

Operatyvią ir išsamią informaciją apie Jūsų krovinių judėjimą visada suteiks mūsų logistikos specialistai, turintys didelę patirtį tarptautinių krovinių pervežimų srityje. Klientams siekiame užtikrinti maksimalų krovinių pervežimo saugumą ir garantuojame patirtų nuostolių, dėl apgadinto krovinio, kompensavimą.

Krovinių gabenimo klausimais esame pasiruošę konsultuoti kiekvieną į mus besikreipiantį. Pasiūlysime individualias krovinių pervežimo schemas pagal kiekvieno kliento pageidavimus, tam, kad optimizuotume Jūsų krovinių pristatymo trukmę ir kaštus.