Kalėdų progą DLG dovanoja gerumą!

DLG biure jau tvyro šventinė atmosfera! Nors gruodžio mėnesį pats darbymetis, randame laiko pasirūpinti Kalėdine dvasia ir dovanomis. Kaip ir kiekvienais metais – jas dovanojame sunkiau besiverčiantiems, ligoniams, o prioritetą teikiame vaikams bei jaunimui.

Pildome “Vaikų svajones”, kelis kartus per metus tampame neatlygintinais kraujo donorais, remiame labdaros ir paramos fondą “Rugutė”, “SOS vaikų kaimai” bendruomenę ir projektą “Niekieno vaikai”.

DLG logistika

Prisidedame prie Panaros Dievo Gailestingumo koplyčios, esančios Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Panaros kaime, išlaikymo. Maldos namai skirti Pilnų namų bendruomenei. Ją sudaro pasišventusieji ir besirengiantieji pasišvęsti broliai, garbės nariai, globojamieji ir atliekantys reabilitaciją asmenys. 2015 metais Pilnų namų bendruomenė pradėjo reabilitacijos centro su valgykla pastato statybą. Nuo pat statybų pradžios, kiekvienais metais kelis kartus remiame šią iniciatyvą.

Padedame Vilniaus Arkivyskupijos Carito vaikų dienos centrams. Jų tikslas – rūpintis vaikais, paaugliais ir jaunimu, kurie gyvena sunkumus patiriančiose šeimose ar buvo patekę į sudėtingas situacijas. Centruose teikiama dvasinė, socialinė, psichologinė ir materialinė pagalba šeimoms. Čia vaikai gauna tai, ko trūksta namuose: maistą, pagalbą ruošiant pamokas, paskatinimą, patarimą, užuojautą , gyvenimo krypties parodymą – visą psichologinę pagalbą ir naudingą užimtumą.

Neseniai kaip rėmėjai ir idėjos palaikytojai prisijungėme prie paramos fondo “Padėk gatvės vaikams”. Fondo idėja – kurti jaunimo užimtumo programą, kuri pasitarnautų kaip alkoholio ir narkotikų vartojimo prevencija. Vaikai iš nepilnų, daugiavaikių, socialiai pažeidžiamų šeimų ir globos namų kviečiami lankyti futbolo treniruotes nemokamai kartu su kitais vaikais. Tokiu būdu mažinama socialinė atskirtis. Treniruočių metu vaikus moko specialiai apmokyti, draugiški treneriai, vaikai išmokomi atsiprašyti, dirbti ir žaisti komandoje.

"Padėk gatvės vaikams"
Akimirka iš “Padėk gatvės vaikams” fondo organizuojamo Gatvės vaikų dienos futbolo turnyro

Rėmėjų paaukoti pinigai leidžia fondui nuolatos apmokėti už 70 vaikų futbolo treniruotes, sportinę aprangą, avalynę, stovyklas, inventorių, dalyvavimą varžybose, globos namų vaikams  suorganizuoti Gatvės vaikų dienos futbolo turnyrą, nupirkti reikiamą sporto inventorių mokykloms. “Padėk gatvės vaikams” fondas kartu su partneriais prisidėjo prie Vilniaus Pilaitės mikrorajone pastatyto dengtas futbolo stadiono. Daugybė žinomų ir socialiai atsakingų žmonių:  Marijonas Mikutavičius, Arūnas Valinskas, Algirdas Kaušpėdas, Andrius Mamontovas, prisideda prie fondo veiklų. Džiaugiamės galėdami būti šio kilnaus projekto dalimi.

Monika