Logistikos sprendimai maisto industrijos srityse parodoje “Prod Expo”

Jau tradicija tampa DLG atstovų apsilankymas tarptautinėje parodoje “Prod Expo”, kuri jau 26-ąjį kartą vyksta Rusijoje. Paroda specializuojasi maisto industrijose. Būtent šios rinkos naujienos mums ypač aktualios, kadangi savo klientams galime pasiūlyti temperatūrinių krovinių gabenimą.

Šiais metais parodoje savo stendus pristato 2442 dalyviai iš 69 pasaulio šalių. Visi maisto rinkos produktai suskirstyti į 28 sektorius – taip lengviau atrasti, tai kas domina ir įsigilinti į tos srities specifiką.

DLG logistika

Skaičiuojama, kad šiais metais parodoje apsilankys daugiau nei 62 000 svečių iš 100 šalių. Daugiausiai tai įmonių atstovai, daugybė įtakingų, savo srities profesionalų. Tokios parodos – puiki proga naujų kontaktų užmezgimui ir naujų idėjų generavimui, kad verslas galėtų augti ir diegti naujausius metodus, atsižvelgiant į pasaulinę verslo rinką. Reprezentuodami savo įmone, tuo pačiu skleidžiame žinia apie mūsų šalį, kuri yra ne tik puikioje geografinėje lokacijoje, bet ir gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas logistikos srityje.

Monika