Logistikos sprendimai svetingumo ir maitinimo verslo sektoriams

DLG atstovai lankėsi Tarptautiniame parodų projekte PIR Expo. Tai pagrindinis profesionalus renginys sveikatingumo industrijoje Rusijoje ir NVS šalyse. PIR Expo parodų projektą sudaro keturios tarptautinės specializuotos parodos, skirtos pagrindinėms HoReCa (su maitinimu ir svetingumu susijusių verslo sektorių) pramonės sritims Rusijoje:

PIR Restaurant – restoranų sektorius apjungianti parodos dalis, kurioje į vieną vietą susiburia visi su maitinimo sektoriumi susiję profesionalai;

PIR Hotel – viešbučių industrijai skirta parodos dalis;

PIR Coffee – kavos ir arbatos verslo atstovams skirta parodos dalis;

PIR – Franchise – pirmoji specializuota restoranų franšizių ir jau sukurtų verslo modelių svetingumo industrijoje parodos dalis.

 

DLG logistika

Kiekviena parodos dalis yra didžiausias ir žinomiausias įvykis savo segmento industrijoje. Teminis parodos suskirstymas leidžia sukoncentruoti dėmesį į kiekvieną konkrečią auditoriją, parodyti tos srities inovacijas, aptarti tendencijas ir sėkmingus verslo sprendimus. PIR Expo renginys jau skaičiuoja dvidešimtus veiklos metus. Šiuo metu tarptautiniu lygmeniu tai yra viena iš TOP 10 didžiausių ir svarbiausių parodų skirtų su maitinimu ir svetingumu susijusiems verslo specialistams.

DLG logistika

Logistikos sprendimai HoReCa sektoriuje yra ypatingai svarbūs. Maitinimo sektoriuje nuolatos reikia užtikrinti greitą ir kokybišką prekių pristatymą, išlaikyti reikalingą maisto temperatūrą ir atitinkamas sąlygas. Taip pat svarbus įrangos gabenimas, kuri dažnai yra labai brangi, trapi, todėl reikalauja ypatingo dėmesio ir atsargumo. Galime pasidžiaugti, kad šio sektoriaus atstovai yra DLG ilgamečiai klientai ir pasitiki mūsų teikiamomis logistikos paslaugomis bei sprendimais, kurie padeda išlaikyti efektyvius verslo rezultatus. DLG atstovai šiame renginyje susitiko su esamais klientais, aptarė rezultatus, ateities perspektyvas ir galimybes ateityje plėsti paslaugas. Taip pat parsivežė daug naujų ir naudingų verslo kontaktų bei idėjų ir sprendimų logistikos paslaugoms tobulinti.

DLG logistika

DLG logistika

DLG logistika

Monika