Milane vykusioje parodoje DLG atstovai susitiko su HoreCa sektoriaus klientais 

Spalio 18-22 dienomis Milane jau 41-ąjį kartą vyko tarptautinė, pirmaujančias pozicijas pasaulyje užimanti, paroda maisto, apgyvendinimo ir svetingumo paslaugų srityje – “HostMilano”. Paroda vyksta kas du metus. Savo prekes ir paslaugas pristato daugiau nei 2000 dalyvių ir 52 šalių. Šiais metais paroda pasiekė rekordą – joje, per penkias parodos dienas, apsilankė daugiau nei 200000 lankytojų iš 170 šalių. Daugybė lankytojų iš Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinės karalystės, delegacijos iš JAV, Kinijos. Parodą lankė ir svečiai iš tolimųjų kraštų – Fidžio salų bei Nikaragvos.

DLG logistika

Daugiau nei 500 renginių parodos metu: seminarų, dirbtuvių, konkursų, čempionatų bei degustacijų, leidžia parodos lankytojams ir dalyviams išsamiai pristatyti produktus ir paslaugas, užmegzti ryšius ir įsigilinti į specifiką. Parodoje pristatomi tarptautiniai svetingumo ir viešbučių pramonės atstovų pasiūlymai, naujausios įrangos tendencijos, produktai, žaliavos ir visos kitos net ir smulkiausios Horeca sektoriui reikalingos grandinės dalys.

DLG logistika

“Ši paroda mums buvo puiki proga susitikti su Horeca sektoriuje dirbančiais nuolatiniais mūsų klientais iš ES šalių, kurių prekes pristatome ne tik Europos, bet ir viso pasaulio šalyse, pabendrauti su siuntėjais, kurie aptarnauja mūsų transportą, susipažinti su naujais potencialiais klientais. Jau daugiau nei dešimtį metų dirbame su maisto ir apgyvendinimo paslaugų pramonės srities įmonėmis, todėl išklausę poreikius, galime pasiūlyti įvairius logistikos sprendimus, kurie užtikrintų kokybišką, greitą ir naujausias tendencijas atitinkantį aptarnavimą krovinių gabenimo, sandėliavimo, muitinės tarpininkavimo bei pilno logistikos proceso (3PL) teikimo srityje”, – pasakoja DLG  Verslo vystymo vadovas Mark Mamenko.

DLG logistika

„HostMilano“ tarsi tarptautinis informacijos tinklas, stebintis visos maisto paslaugų pramonės, apgyvenimo ir svetingumo pulsą, todėl parodos lankytojai visada gali sužinoti pačią naujausią informaciją apie šio sektoriaus pokyčius, vartojimo modelių kaitą ir naujausius paslaugų formatus.

Monika