Naujienos

UAB „DLG“ ir „DLG logistikos centras“ – „TOP įmonė 2018“

Ir vėl mūsų įmonių grupės UAB “DLG” ir “DLG Logistikos centras” džiaugiasi pelnytais įvertinimais. Jau kelis metus iš eilės gauname “TOP įmonės” sertifikatus.
„TOP įmonės 2018“- tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus. Lietuvoje tik kas 6 kompanija iš 100 juos atitinka.
Atrankos kriterijai: Įmonės, įkurtos prieš du [...]

DLG Logistikos centrui – penkeri!

Rugsėjo mėnesį penkerių metų jubiliejų šventė DLG Logistikos centras. Ta proga buvo surengta originali gimtadienio šventė, kurioje be linksmybių buvo ir daug labai rimto darbo. Šventės tikslas – supažindinti kolegas iš centrinio biuro su Logistikos centro darbais. Buvo nuspręsta, kad geriausiai informacija bus įsisavinta praktiškai atliekant įvairias užduotis. Kad būtų įdomiau visi buvo suskirstyti komandomis ir už kiekvieną užduoties atlikimą [...]

DLG pristatė logistikos paslaugas “Agroprodmash 2018” parodoje

Paroda “Agroprodmash 2018” tai geriausias pasaulio ir Rusijos maisto perdirbimo pramonės raidos atspindys. Šiais metais vykusioje jau 24-ojoje parodoje buvo pristatoma įranga, technologijos, žaliavos ir ingredientai, skirti maisto perdirbimo pramonei.

“Agroprodmash” užima pirmaujančias vietas tarp dešimties pagrindinių Europos maisto produktų prekybos parodų. Pagal Rusijos nacionalinės parodos reitingą, patvirtintą Rusijos prekybos ir pramonės rūmų bei Rusijos parodų ir mugių sąjungos, “Agroprodmash” yra [...]