Parama beglobiams gyvūnams iš “Vyšnių sodo”

Parama beglobiams gyvūnams iš “Vyšnių sodo”

Darnus ir vieningas DLG kolektyvas kiekvieną kartą pasitaikius progai stengiasi pagalvoti apie kitus ir pasirūpinti tais, kuriems reikia pagalbos. Šį kartą buvo sugalvota graži iniciatyva  ir Pyragų dienos proga surinktos lėšos, už kurias buvo nupirkta aukštos kokybės kačių maisto. Ši parama buvo skirta VšĮ “Vyšnių sodui”.

VšĮ „Vyšnių sodas“ vila – tai  išskirtinis ir pirmasis Lietuvoje kačių socializacijos centras. Jame teikiama pagalba sunkias fizines ir psichologines traumas patyrusioms katėms: suteikiama būtinoji veterinarinė pagalba; vykdomi fiziniai ir psichologiniai reabilitacijos procesai, gyvūnams surandami ilgalaikiai namai. Viloje traumas patyrę gyvūnai turi galimybę laisvai judėti ir reabilituotis erdviose patalpose, kuriose su jomis dirba savanoriai taikydami inovatyvias ir saugias socializacijos ir reabilitacijos metodikas. Taip pat organizacija rūpinasi beglobių gyvūnų dauginimo problemomis, aktyviai dalyvauja visuomenės švietimo procesuose, organizuoja įvairius renginius.  Daugiau apie jų veiklą rasite jų socialinio tinklo Facebook paskyroje paspaudę čia.

Dlg logistika

Mes džiaugiamės galėdami prisidėti ir paremti. Apsilankę viloje DLG atstovai skyrė laiko žaidimams su keturkojais gyventojais, apžiūrėjo patalpas, išgirdo daug gražių istorijų ir dar daugiau sužinojo apie beglobių gyvūnų situaciją Lietuvoje. Šiuo metu ji yra prasta, bet dėka tokių iniciatyvų ir gerų žmonių pasiaukojimo situacija po truputį keičiasi, todėl linkime visiems atsakingo požiūrio į augintinius ir neabejingumo šioms problemoms spręsti.