Sėkminga “WorldFood” 2018 paroda DLG atstovams

Rugsėjo 17-20 dienomis Maskvoje vyko viena didžiausių pasaulinių parodų maisto industrijos rinkoje – “WorldFood”. Tai renginys turintis ilgametes tradicijas, skaičiuojantis 27-tus savo gyvavimo metus ir užsitarnavęs prestižinio renginio statusą. Šiais metais parodoje savo prekes ir paslaugas net dvylikoje sektorių pristatė daugiau nei 1500 dalyvių. Per kelias parodos dienas joje apsilankė virš 30 000 svečių iš viso pasaulio.

Logsitika DLG

Šioje parodoje kompanija DLG taip pat pristatė savo paslaugas. Paroda praėjo sėkmingai, todėl galime pasidžiaugti sėkmingu rezultatu. Parodos metu DLG atstovai susitiko su esamais klientais, sulaukė daug rekomendacijų ir užmezgė naujų, naudingų kontaktų.

DLG stende netrūko besidominčių logistikos paslaugomis ir galimybėmis. Be krovinių gabenimo autotransportu, stendo lankytojus domino ir transportavimo paslaugos oru, geležinkeliais, jūrų transportu, sandėliavimo galimybės, išmuitinimo klausimai bei maisto produktų gabenimas temperatūrinį rėžimą palaikančiu autotransportu.

Logsitika DLG

“Labai džiaugiuosi visos savo komandos darbu. Per šias dienas mūsų stende netrūko žmonių, visiems jiems galėjome atsakyti į rūpimus klausimus, pristatyti ir pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus. Komanda tikrai daug dirbo, todėl dabar visi galime džiaugtis rezultatais ir sėkmingu įmonės atstovavimu parodoje. Vis dėl to toks renginys yra tikrai labai svarbus ir reikšmingas,” – savo komandai dėkojo Temperatūrinių krovinių skyriaus vadovas Daniel Sinkevič.

Kviečiame pasižūrėti trumpą vaizdo įrašą  su įspūdžiais iš parodos “WorldFood” 2018.

Monika