Krovinių gabenimas autotransportu

DLG LOGISTICS GROUP transporto parką sudaro 170 nuosavų, Euro 5 ir Euro 6 standartą atitinkančių automobilių, aprūpintų modernia GPS ir GSM įranga. Standartinėmis tentinėmis puspriekabėmis (92 m³), didžiatūriais autotraukiniais (100-120 m³) bei šaldytuvais (88-90 m³) gabenami:

Daliniai kroviniai

Didelę patirtį turime dalinių krovinių pervežime iš Vakarų Europos į Rusiją, Tolimąją Rusiją. Veždami dalinius krovinius, juos surenkame tiesiogiai iš tiekėjų ir pristatome į konsolidacinį sandėlį Vilniuje arba į mūsų užsienio partnerių terminalus.

Skirtingomis kryptimis ir iš skirtingų siuntėjų/gavėjų atvykstančių krovinių surinkimas ir bendras jų transportavimas į paskirties šalį. Toks transportavimo būdas, kada krovinio kiekis iš vieno siuntėjo gana smulkus, yra labai naudingas ir ekonomiškai efektyvus vežant krovinius tolimais maršrutais. Prekes, kurios laikomos konsolidaciniame sandėlyje, pagal kliento poreikį galime perkrauti, surūšiuoti, supakuoti, perpakuoti, užklijuoti etiketes bei pristatyti Jums tada kai jų tikrai reikia bei optimalia kaina.

Teikiame operatyvų ir kokybišką tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos servisą, pristatydami krovinius "nuo durų iki durų". Gabename didelių ir mažų gabaritų krovinius. Priklausomai nuo klientų pageidavimų ir krovinių apimties, siūlome standartines tentines puspriekabes iki 20 t arba mikro sunkvežimius iki 4,5 t.

Esame sukaupę ilgametę patirtį gabenant ADR - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės krovinius.

Visi kroviniai apdraudžiami nuo sugadinimo, sunaikinimo ir vagystės transportavimo metu. Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje.

Operatyvią ir išsamią informaciją apie Jūsų krovinių judėjimą visada suteiks mūsų logistikos specialistai, turintys didelę patirtį tarptautinių krovinių pervežimų srityje. Klientams siekiame užtikrinti maksimalų krovinių pervežimo saugumą ir garantuojame patirtų nuostolių, dėl apgadinto krovinio, kompensavimą.

AKCIJA: Dalinių krovinių pervežimas į VISUS Maskvos ir St. Peterburgo muitinės postus tik nuo 80 EUR už Euro padėklą! Kiekvieną savaitę komplektuojame dalinius krovinius ir į kitus Rusijos regionus (Smolensk, Nizhniy Novgorod, Ufa, Samara, Ekaterinburg, Kazan, Chelyabinsk, Rostov na Donu, Krasnodar)

Dalinių krovinių gabenimas tik nuo 80 EUR!