Krovinių gabenimas jūra

Jūrų transportas laikomas viena iš saugiausių bei labiausiai paplitusių transportavimo rūšių. Šiandien pervežimai jūra aptarnauja apie 80% tarptautinės prekybos, nepaisant žymiai ilgesnio transportavimo laiko nei žemės transportu.

Krovinių gabenimas jūra turi daug pranašumų lyginant su kontinentiniu gabenimu. Tai yra viena pigiausių transporto rūšių, krovinių gabenimui iš tolimųjų kraštų. Jūrų transportu vežami ne tik įprastiniai, bet ir nestandartiniai kroviniai. Didelė keliamoji galia leidžia transportuoti labai sunkius bei didelių gabaritų krovinius. Konteinerių naudojimas transportavimui jūra apsaugo krovinį nuo nepalankaus oro poveikio, netyčinių sugadinimų.

„DLG LOGISTICS GROUP“ kartu su patikimais partneriais visame pasaulyje, krovinius jūra gabena į Klaipėdos, Rygos, Talino, Helsinkio, Sankt-Peterburgo jūrų uostus iš bet kurios šalies Tolimuosiuose Rytuose, pietryčių, pietų, vidurio Azijoje, Afrikoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei iš Australijos.

Populiariausi jūrinių konteinerių išmatavimai:

Konteinerio tipas

Ilgis

Plotis

Aukštis

Tūris

20' Standard

5.906 m

2.350 m

2.393 m

33.2 m³

40' Standard

12.036 m

2.350 m

2.393 m

67.7 m³

40' High Cube

12.036 m

2.350 m

2.697 m

76.3 m³

45' High Cube

13.556 m

2.350 m

2.697 m

85.9 m³

Esant poreikiui organizuojame multimodalinius pervežimus, kombinuodami keletą transporto rūšių (jūra, oras, geležinkelis, kelių transportas). Jūsų krovinys bus vienose patikimose rankose nuo krovinio pakrovimo momento iki pristatymo į nurodytą vietą.

Teikiame šias krovinių gabenimo jūrų transportu paslaugas:

  • Konteinerių pristatymas į/iš jūrų uosto;
  • Pilnų konteinerių gabenimas (FCL) – standartiniais bei paaukštintais 20, 40 pėdų konteineriais, taip pat šaldomais bei specialiaisiais konteineriais;
  • Dalinių kroviniu gabenimas konteineriu (LCL) – skirtingų užsakovų kroviniai komplektuojami viename konteineryje;
  • Dokumentų susijusių su krovinių gabenimu jūra pildymas;
  • Muitinės tarpininkų paslaugos;
  • Krovinių paėmimas ir pristatymas nuo „durų iki durų“.