Multimodalinis krovinių gabenimas

Multimodalinis krovinių gabenimas tai – transportavimo būdas, kai krovinys vežamas naudojant keletą transporto rūšių (jūrų – kelių, oro – geležinkelių, kelių – geležinkelių ir t.t.).

Logistikos praktikoje, multimodaliniai pervežimai – tai ne tik tiesioginis keletos transporto rūšių derinimas. Šiai pervežimų rūšiai organizuoti panaudojama visa logistikos sferos infrastruktūra: krovinių terminalai, konsolidaciniai sandėliai, jūrų bei oro uostai ir kt. Be to, visų proceso dalyvių veiksmai privalo būti tiksliai suderinti. „DLG LOGISTICS GROUP“ ilgamečių partnerių ir nusistovėjusių kontaktų dėka, multimodalinius pervežimus gali organizuoti užtikrintai ir optimaliais kaštais.

Multimodaliniai pervežimai yra itin efektyvūs, kai kroviniai gabenami tarp žemynų, naudojantis sausumos, o taip pat oro ar jūrų keliais. Šis krovinių gabenimo būdas yra efektyvus ir patikimas sprendimas didelės apimties ir svorio kroviniams gabenti dideliais atstumais.

Krovinių konsolidavimas

Skirtingomis kryptimis ir iš skirtingų siuntėjų/gavėjų atvykstančių krovinių surinkimas ir bendras jų transportavimas į paskirties šalį. Toks transportavimo būdas, kada krovinio kiekis iš vieno siuntėjo gana smulkus, yra labai naudingas ir ekonomiškai efektyvus vežant krovinius tolimais maršrutais. Prekes, kurios laikomos konsolidaciniame sandėlyje, pagal kliento poreikį galime perkrauti, surūšiuoti, supakuoti, perpakuoti, užklijuoti etiketes bei pristatyti Jums tada kai jų tikrai reikia bei optimalia kaina.

Teikiame operatyvų ir kokybišką tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos servisą, pristatydami krovinius "nuo durų iki durų". Gabename didelių ir mažų gabaritų krovinius. Priklausomai nuo klientų pageidavimų ir krovinių apimties, siūlome standartines tentines puspriekabes iki 20 t arba mikro sunkvežimius iki 4,5 t.

Esame sukaupę ilgametę patirtį gabenant ADR - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės krovinius.

Visi kroviniai apdraudžiami nuo sugadinimo, sunaikinimo ir vagystės transportavimo metu. Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje.

Operatyvią ir išsamią informaciją apie Jūsų krovinių judėjimą visada suteiks mūsų logistikos specialistai, turintys didelę patirtį tarptautinių krovinių pervežimų srityje. Klientams siekiame užtikrinti maksimalų krovinių pervežimo saugumą ir garantuojame patirtų nuostolių, dėl apgadinto krovinio, kompensavimą.

AKCIJA: Dalinių krovinių pervežimas į VISUS Maskvos ir St. Peterburgo muitinės postus tik nuo 80 EUR už Euro padėklą! Kiekvieną savaitę komplektuojame dalinius krovinius ir į kitus Rusijos regionus (Smolensk, Nizhniy Novgorod, Ufa, Samara, Ekaterinburg, Kazan, Chelyabinsk, Rostov na Donu, Krasnodar)

Dalinių krovinių gabenimas tik nuo 80 EUR!