Pavojingų krovinių gabenimas (ADR)

„DLG LOGISTICS GROUP“ teikia pavojingų krovinių (ADR) pervežimo paslaugą. Turime patirties veždami 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės krovinius.

Pavojingų krovinių grupei priskiriami tie kroviniai, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, o taip pat sukelti kitų krovinių, statinių ir įrenginių gedimą bei užteršti aplinką. Tokių gabenimų metu planuojame individualius maršrutus, vykdome krovinių judėjimo, perkrovimų kontrolę, pakavimo reikalavimus ir t.t.

Pavojingų krovinių pervežimas ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi. Mūsų įmonės transportas pilnai pritaikytas pavojingų krovinių gabenimui. Vairuotojai turi pavojingų krovinių gabenimui reikalingus pažymėjimus, bei periodiškai lanko specialius kursus žinių ir įgūdžių atnaujinimui.

Vietiniai ir tarptautiniai pavojingi  kroviniai vežami vadovaujantis Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) nuostatomis: NUOSTATOS

Vežame dalinius bei pilnus šių kategorijų pavojingus krovinius:

Pavojingumo klasė Krovinio tipas

2

Dujos

3

Degiosios skystosios medžiagos

4

Degiosios kietosios medziagos

5

Oksiduojancios medžiagos

6

Toksinės medžiagos

8

Ėdžiosios medžiagos

9

Kitos pavojingos medžiagos

AKCIJA: Dalinių krovinių pervežimas į VISUS Maskvos ir St. Peterburgo muitinės postus tik nuo 80 EUR už Euro padėklą! Kiekvieną savaitę komplektuojame dalinius krovinius ir į kitus Rusijos regionus (Smolensk, Nizhniy Novgorod, Ufa, Samara, Ekaterinburg, Kazan, Chelyabinsk, Rostov na Donu, Krasnodar)

Dalinių krovinių gabenimas tik nuo 80 EUR!