Pyragų dienos proga DLG rinko pinigus paramos projektui “Niekeno vaikai”

Jau daugelį metų lapkričio šeštąją švenčiama Pyragų diena. Šią dieną visi skatinami kepti tortus ir juos parduoti savo kolegoms, kaimynams ar artimiesiems, o surinktus pinigus paaukoti.

DLG logistika, Pyragu diena

DLG kolektyvas laukia šios šventės ir nepraleidžia progos pasidalinti gardžiais kepiniais, bei paskatinti kolegas prisidėti prie įvairių gerumo iniciatyvų. Šiais metais buvo nuspręsta surinktus pinigus skirti projektui “Niekeno vaikai”. Iniciatyva siekia užtikrinti, kad šalia kiekvieno ligoninėje gulinčio mažylio būtų suaugęs žmogus, galintis tinkamai pasirūpinti emocine vaiko būsena. Specialius kursus praėję savanoriai, praleidžia bent po penkias valandas prie dieną prie vaikų, kurie neturi, kas jais pasirūpintų. Prie pačių mažiausių budima ir naktimis.

DLG logistika, Pyragu diena

Kaip ir kasmet Pyragų dienos stalas buvo nukrautas įvairiais gardumynais: tortais, pyragais, sausainėliais. Visi norintys prisidėti prie gražios akcijos vaišinosi skanėstais ir į specialią dėžutę dėjo pasirinktą pinigų sumą. Tokia šventė puiki proga bent maža dalimi prisidėti prie gerumo iniciatyvų.

 

DLG logistika, Pyragu diena

DLG logistika, Pyragu diena

Monika