Temperatūriniai krovinių pervežimai aktualūs parodos “WorldFood Lenkija” dalyviams

Kovo 7-9 dienomis Lenkijoje jau šeštąjį kartą vyko tarptautinė maisto ir gėrimų paroda “WorldFood Poland”. Kaip teigia parodos organizatoriai, paroda – tarsi platforma jungianti verslus su daugiau nei 6000 maisto ir gėrimų pramonės pirkėjų visame Rytų Europos regione.  Renginyje dalyvauja regiono platintojai, mažmenininkai, gamintojai ir įvairios su maisto bei gėrimų rinka susijusios asociacijos. Toks renginys puiki proga atrasti pačius inovatyviausius ir naujausius rinkoje esančius produktus ir jų pirkėjus.

DLG logistika

Renginio organizatoriai džiaugiasi, jog renginys yra puiki vieta, kurioje keičiamasi ir dalinamasi informacija su įtakingiausiais maisto ir gėrimų industrijos specialistais. Per tris dienas čia savo produktus ir paslaugas pristatė daugiau nei 350 dalyvių iš 23 šalių.

Temperatūrinių krovinių skyriaus atstovai lankydamiesi parodoje su dalyviais aptarė itin svarbius šio sektoriaus klausimus: produktų kokybė, tiekimo grandinės saugumas, ekologiškų ir organinių  produktų paklausos augimas bei kintantys vartotojų poreikiai ir jautrumas rinkos naujovėms. Viena aktualiausių temų parodoje  – maisto sandėliavimas, transportavimas ir logistika. Būtent šiuos sprendimus galėjome pasiūlyti parodos dalyviams.

DLG atstovai džiaugiasi praplėtę savo žinias ir parsivežę naudingos informacijos, kuri prisidės prie dar geresnių paslaugų teikimo ir patenkintų klientų skaičiaus augimo.

DLG logistika

Turite klausimų temperatūrinių krovinių gabenimo klausimais? Kreipkitės į mus! 

Monika