Temperatūrinio rėžimo krovinių pervežimo skyrius (REF) švenčia 4 gimtadienį!

Rugpjūčio 25 dieną DLG Temperatūrinio rėžimo krovinių pervežimo skyrius (REF) šventė ketvirtąjį gimtadienį! Šventėje buvo pristatyta skyriaus veikla, aptarti pasiekti rezultatai, numatomi planai, įvertinti skyriaus darbuotojai ir pakrikštyti nauji skyriaus komandos nariai. Šiais metais savo veiklą pristatė ir atskiros skyriaus grupės: pardavimų, aptarnavimo bei transporto. Šių pristatymų tikslas – parodyti, koks svarbus kiekvieno indėlis siekiant bendrų rezultatų. Pamatiniai skyriaus darbo principai visus gyvavimo metus: darna, bendrystė ir komandos stiprinimas tapo ne tik REF sėkmės pamatu, bet ir puikiu pavydžiu kitiems organizacijos padaliniams.

DLG logisitka REF skyrius
REF skyriaus vadovas Daniel Sinkevič

DLG įmonės vadovo Žydrūno Pociaus vertinimu, REF skyriaus rezultatams teigiamos įtakos turi vadovo Daniel Sinkevič atsidavimas, kruopštumas, dėmesys detalėms ir puikūs įgūdžiai efektyviai sprendžiant kasdienes problemas bei gebėjimas suvienyti komandą ir ją tinkamai motyvuoti.

Daniel Sinkevič teigimu, gera komanda yra tai, kas veda skyrių į priekį. Kiekvienas komandos narys yra svarbus ir savo kompetencijomis  bei gebėjimais prisideda prie skyriaus augimo kiekvienais metais.

Nuo 2017 metų skyrius išaugo 360%. Gimtadienio metu buvo išskirti tokie skyriaus pergales lėmę veiksniai: vienybės ir rezultatų išlaikymas, nuolatos gerėjantis servisas ir paslaugų kiekis klientams, darbuotojų darbo sąlygų pagerinimas, pasitikėjimo ir lojalumo augimas su partneriais (vežėjais ir tiekėjais), ilgamečių klientų įvertinimas ir ištikimybė bei naujų idėjų, paslaugų įgyvendinimas ir segmentų vystymas.

Temperatūrinio rėžimo krovinių pervežimo skyrius vadovas Daniel Sinkevič dėkoja savo komandai už jų darbą ir supratimą, koks svarbus kiekvieno indėlis. Už atsakomybių prisiėmimą, rezultatų analizę, pagalbą vieni kitiems ir gebėjimą priimti kritiką, proaktyviai į ją reaguoti ir pasimokyti iš klaidų. Už tikslų siekimą, pastangas ir tikėjimą, kad viskas pavyks, o pradėti reikia nuo savęs.

REF skyrius savo klientams gali pasiūlyti pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą, kurį sudaro: pervežimai, muitinės dokumentų tvarkymas, finansavimas, draudimas, sandėliavimo paslaugos, konsultacijos, tarpininkavimo paslaugos. Ilgametės žinios, profesionalumas ir stipri komanda užtikrina kokybiškas paslaugas ir palankiausias sąlygas savo klientams.

Monika