Temperatūrinių krovinių skyriui – vieneri!

Visai neseniai DLG Temperatūrinių krovinių skyrius minėjo vienerių metų gimtadienį. Per tuos metus skyriaus Vadovas Daniel Sinkevič subūrė tvirtą komandą, kuri ne tik pasiekė iškeltus tikslus, bet ir viršijo visus lūkesčius.

Logistika DLG

Vienerių metų puikūs darbo rezultatai buvo aptarti ir pristatyti įmonės viduje, o kiekvienas darbuotojas apdovanotas individualiomis padėkomis, kuriuose buvo pažymėtos geriausios savybės, kurios atsiskleidė dirbant. Tai profesionalumas bendraujant su klientais, gebėjimas organizuoti darbą, skirstyti užduotis, rasti geriausius sprendimus ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kuriomis būtų galima didžiuotis.

Logistika DLG

Skyriaus kūrimas – tai pradžia, kuri dažnai nėra labai lengva. Reikia sukurti naujus darbo procesus, suformuoti komandą ir tinkamai motyvuoti darbuotojus. Tačiau, kai pavyksta tai padaryti – švęsti tikrai verta. Todėl antra ir neoficiali gimtadienio dalis buvo paminėta Temperatūrinių krovinių skyriaus darbuotojų išvyka ir pramogomis. Visi apsilankė Anykščiuose, važinėjo kartodrome kartingais ir sprendė iššūkius norėdami ištrūkti iš galvosūkių kambario lockout.lt.

Logistika DLG

DLG įmonė džiaugiasi savo darbuotojų profesionalumu, gebėjimu greitai prisitaikyti prie naujų sąlygų, sklandžiai spręsti iššūkius ir puikiai sutarti! O Temperatūrinių krovinių skyriui linkime ir toliau rodyti tokius puikius rezultatus ir atšvęsti dar daug tokių linksmų gimtadienių!

Logistika DLG

Monika