UAB “DLG” dalyvavo kasmetinėje logistikos parodoje “TRANSRUSIJA 2014”

UAB „DLG“, š. m. balandžio 22 – 25 d., dalyvavo kasmetinėje, 19-ą kartą, Maskvoje vykusioje, tarptautinėje logistikos parodoje „Transrussia 2014“, kur pristatė savo teikiamas tarptautinių pervežimų, sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas.

 

Pasak UAB „DLG“ generalinio direktoriaus Žydrūno Pociaus: „Šiais metais paroda buvo didesnė nei anksčiau vykusios parodos. Parodoje dalyvavome jau 7-ą kartą ir matėme stiprų logistikos paslaugas teikiančių įmonių prisistatymo tobulėjimą bei didėjantį susidomėjimą kompleksines logistikos paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Mūsų įmonės stendas buvo gausiai lankomas esamų ir potencialių klientų, tarptautinių pervežimų ir kitas logistikos paslaugas teikiančių partnerių. Sulaukėme daugybę teigiamų atsiliepimų iš parodos dalyvių ir lankytojų.

 

Priklausome tarptautinei įmonių grupei „Delta Logistics Group“, turinčiai savo atstovybę Maskvoje, todėl ši paroda buvo svarbi klientų ir partnerių kontaktų Rusijos rinkoje plėtros galimybė. Parodos metu užsimezgę kontaktai suteiks stiprų pagreitį tolimesniam įmonės vystymuisi, teikiamų paslaugų spektro plėtimui bei kokybės gerinimui.“

 

Daugiau apie parodą „Transrussia 2014“: http://www.transrussia.ru/ .

Monika