UAB “DLG” ir „DLG logistikos centras“ įvertinti „TOP įmonė 2019“ apdovanojimu

2019-tais mūsų įmonių grupės UAB “DLG” ir “DLG Logistikos centras”, kaip jau kelis metus iš eilės, pateko tarp 7% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP įmonių.

Verslo portalas Rekvizitai.lt kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones,  įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę reputaciją, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai.

Kaip teigia Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius: “TOP įmonės yra pavyzdys ir postūmis likusioms 100-ui tūkstančių Lietuvos įmonių”.

Vertindami įmones specialistai analizuoja tokius kriterijus: įmonės turi veikti ne mažiau nei 2 metus, laiku teikti finansines ataskaitas, per paskutinius du metus apyvarta turi augti arba būti stabili, taip pat stebimas darbuotojų skaičiaus augimas ir vidutinis atlyginimo dydis. Tikrinami įvairūs skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašai, skolos Sodrai.

Šis įvertinimas padeda įmonėms stiprinti savo pozicijas, efektingai reprezentuoti ir plėsti verslą, pritraukti klientus, atrasti naujas rinkas Lietuvoje ir užsienyje.

“Kriterijai atspindi tik išorinius rezultatus, bet svarbiausia, kad jie nebūtų pasiekiami be stiprios ir darnios komandos. Dėkojame DLG kolektyvui už puikius rezultatus, energiją ir norą kartu siekti geriausio, nuolat tobulėti. Turime tikrai puikią komandą, savo srities profesionalus, todėl šis įvertinimas mums yra labai svarbus ir dar kartą parodo, kad esame teisingame kelyje”, – sako įmonės vadovas Žydrūnas Pocius.

DLG top įmonė

DLG logistikos centras

Monika